Mājas > Jaunumi > Saturs

Tvaika kondicionēšana barības granulas, apstrādes

Sep 14, 2016

Čīkst, kondicionēšanas ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai panāktu kvalitatīvu fiziskās barības granulas. Kondicionēšana izveido termiskā, ķīmiskā un mehāniskā enerģija; tvaiks, ko izmanto laikā kondicionēšana izjauc cietes struktūras un izraisa gelatinization un arī plasticizes olbaltumvielas un mīkstina šķiedrām. Process gelatinization rada dabiskās līmes, kas atļautu barības daļiņu cieši saspiest un ievērot savstarpēji šķērsojot koncentrāta die. Optimālu ēdienu gatavošanas barības rezultātā izturīgāku barības granulas un samazināt soda naudu.

Vairumā gadījumu, lai sasniegtu maksimālo efektivitāti galvenā problēmaskrošu dzirnavasir tvaika kvalitāte. Tvaika ierīkots granulas ir par to, kā piemērot siltuma un mitruma. Tiesības daudzumu siltuma un mitruma ir jāpiemēro, lai iegūtu vislabāko kvalitātes granulas.
Visefektīvākā vidējais mitruma un siltuma plūsmas papildus lieto sauso piesātināto tvaiku. Tāpēc, ka veļas piesātināta tvaika veido galvenokārt nevis mitru tvaiku, kas sastāv no bezmaksas mitruma tvaiks. Mitrās tvaika nodod siltumu mazāk efektīvi (zemāks entalpijas iztvaikošanas) nekā sauso piesātināto tvaiku un var izraisīt mitruma nevienmērīga sadalījuma misu, kas rada nosmakšanas vai koncentrāta die slīdēšanu. Sauso piesātināto tvaiku ir pierādīts, lai palielinātu misu temperatūru 60 f (16. C), par katru 1 % pievienotās mitrumu, bet mitrās tvaika palielina misu temperatūra 56 andamp; ordm; F (13.5 C) attiecībā uz katru 1 % mitruma palielināšanos. Ir arī pierādīts, var samazināt nabadzīgo tvaika kvalitātes temperatūras kondicionēšanas ar 43 F ar 52 F (6 C-11 oC), atkarībā no papildu mitrumu.Tvaika kondicionēšana efekts
Mājputnu slāņa Diēta izmantoja eksperimentos, lai noteiktu tvaika kondicionēšana līmeņa ietekmi uz granulētas mainīgie. Sausu granulētas salīdzināja ar tvaika kondicionēšana (līdz 65 līdz 80 C) pirms granulētas gan pastāvīgi un maksimālo ražošanas tempos. Temperatūras paaugstināšanās ir ekstrudēta caur nāvi un elektrisko enerģiju, kas nepieciešama, lai ekstrakta koncentrāta materiāla parādīja, ka tvaika samazinājās mehāniskas berzes granulas. Granulu izturību un procenti, naudas sodi no scalper parādīja tvaika uzlabota granulu kvalitāti. Spiežot caur misugranulu mirstpostu nodarījusi vairāk cietes laikā sausā granulētas nekā laikā tvaika granulas. Nav tvaika kondicionēšana procesa laikā tika bojāts cieti. Kopējā enerģija nepieciešama granulētas (elektriskie tvaika plus) bija augstākais 80 C ārstēšanai. Tomēr tvaika kondicionēšana ļauj palielināt ražošanas rādītāji un uzlabota koncentrāta izturību laikā pārkraušana un transportēšanu, gatavās barotnes.