Mājas > Jaunumi > Saturs

Stardew Valley: Kā veidot Šilo

Mar 28, 2016

Pēc tam, kad esam izveidojuši savu sadarbību, lai jūsu vistas māja, jūs varat dodies uz Robin ir Carpenter veikals lūgt viņu ķerties pie darba atkal uz bunkurā.

Stardew Valley bunkurā ir kur jūsu siena tiks automātiski saglabāts pēc izmantošanas jūsu izkapts sagriezt zāli. Tas ir neatņemama barot dzīvniekiem (likeyour cāļu jaunu kūti) un ērts, ka jūsu siena tiks automātiski iet uz turieni ar bez uztraukumiem pēc tam, kad esi cut grass. Vairs netiks jums ir nepieciešams, lai saglabātu visas šī siena lādes, priecājieties!

Iet uz galdnieku darbnīcu uz ziemeļaustrumiem no pilsētas un lūgt Robin nākt pār to veidot. Tas jums izmaksās 100 zelta, 100 akmens, 10 māla un vara 5 bāri. Pēc tam, kad jūs maksājat, jums būs jāgaida pāris dienas viņai to pabeigt, kur tas ievietots. Tiek ieteikts šo būvēt tuvu kur kūtīm un šķūņos būs viegli piekļūt.

Līdz ar kūti vai atteikties no savu siena šķūņa atklājums automātiski aizpildīt jūsu tvertnē. Vienkārši aiziet un mijiedarboties ar to, un jūs saņemsiet siena, jums vajadzēs piepildīt savu lopu plāksnes apjomu.

Tas ir iespējams! Jauns Šilo tikai gaida, lai saņemtu 250 siena vienībām. Apiņu uz to, lauksaimnieks.