Mājas > Jaunumi > Saturs

Specializācija, Automatizācija, Intelligent Biomass Engineering Čīle Klients apmeklēja FDSP

Sep 13, 2017

"Lai turpinātu nāciju, valsts ilgtspējīga attīstība, kas veltīta vides aizsardzībai, ir katra uzņēmuma atbildība."


FDSP vispirms izpētīs jaunus resursu otrreizējās pārstrādes veidus Ķīnā. Tas ir specializējies biomasas granulu degvielas iepakojuma risinājuma risināšanā, biomasas granulu granulēšanas iekārtas izmanto uzlabotas tehnoloģijas un tās daļiņu sadegšanas vērtība var sasniegt 4100-4500 kcal / t.


2017. gada 7. septembrī Čīles klients Dienvidamerikā ir nogājusi garu ceļu, lai apspriestu ar mums par sadarbību ar mūsu uzņēmumu par pilnīgu projektu par biomasas 50 t / h zāģu skaidām .

biomass sawdust production complete project

Izprotot Čīles klienta faktisko situāciju, mūsu galvenais inženieris pielīdzina "īpašai situācijai specifiskai apstrādei ", lai pielāgotu pasākumus vietējiem apstākļiem, norādīja, ka "mazizmēra, daudzveidīga būvniecība" ar augsta ekonomijas, zemas riska projekta būvniecības plānu, izmantojot 5 × 10 t / h biomasas granulu ražošanas līnija, nevis iepriekš klienta 1 liela 50 t / h ražošanas līnija. Vispirms jāpievērš uzmanība klienta interesēm un jāizvairās no tādām reālām problēmām kā "izejvielu pārvadāšanas augstās izmaksas un lieli pārvaldības riski vēlākā posmā"; jānodrošina, ka ieguvumi tiek maksimāli palielināti un ieguvumi var tikt atjaunoti.


Čīles klients ierosināja, ka - FDSP, praktiska, profesionāla!

Tajā pašā dienā viņš piedāvāja apmeklēt ražotni, lai uzzinātu vairāk par visu saišu darbības principu un iekšējo struktūru. Mūsu inženieri pavada klientus visu ceļu, testēšanas iekārtu un izskaidrojot par galveno iekārtu biomasas inženierijas (dzirnavas, šķēlēs, žāvētājs, granulators utt.) Vietā.

1.slidinātājs ar atsevišķu vadības skapi, ērti lietošanai.

2. Galvenā uzņēmēja daļa pieņem importēto motoru, stabila un efektīva.

3.Trīs bungas žāvētājs, automātiska barošana, žāvēšana mitruma kontrole 13-18%.

4.Granulēšanas mašīna pieņem analogo ekrāna PLC kontroli, viens mīmikas panelis var pārslēgt vadības daudzus granulatora komplektus.

5. Ierakstītās viedās aizdedzes ierīces un jaunās ugunsdrošības sistēmas izmantošana, lai panāktu pilnīgi automatizētu tīru ražošanu.

Biomass Pellet Line Customer

Katra saite tiecas uz pilnību, visa ražošanas līnijas izkārtojums ir zinātnisks un saprātīgs, automatizācija, izlūkdati sasniedz vadošo līmeni nozarē.


FDSP vienmēr pievērš uzmanību produktu jauninājumiem un tehnoloģiju attīstībai, nepārtraukti pētot biomasas enerģiju , lai panāktu galveno tehnoloģiju pārvēršanu priekšrocības: "Produkta veiktspējas uzlabošana", "Inženierijas izmaksu samazināšana", cenšas panākt ieguvumu un attīstību, Izveidot vairāk un lielāka klienta personiskā vērtība. Ar 23 gadu pieredzi rūpniecībā un CE, SGS un 28 starptautiskajiem patentiem mēs uzskatām, ka FDSP būs ar jums sadarbojoties ar "biezu un plānu, iet roku rokā".