Mājas > Jaunumi > Saturs

【Speciālā granulu dzirnavas tēma】 - ikdienas apkopes procedūras granulu dzirnavām

May 14, 2019

(一) Ikdienas uzturēšana

1 、 Stingri ievērojiet eļļošanas procedūras, iestatiet personu, regulāri, fiksētu punktu, kvantitatīvas, fiksētas eļļas un tauku šķirnes.

2 、 Minimālais attālums starp griezēju un gredzena griezienu nedrīkst būt mazāks par 3 mm.

3 、 Pirms maiņas pārbaudiet granulācijas kameras skrūves, skrūves un skrēperus, lai tie būtu vaļīgi.

4 、 Pirms braukšanas pārbaudiet presēšanas ruļļa atstarpi un noregulējiet to savlaicīgi, lai pārliecinātos, ka atstarpe starp presēšanas ruļļiem ir konsekventa.

5 before Pirms pārvietošanas pārbaudiet magnētus un notīriet magnētisko kasti vismaz 2 reizes vienai maiņai.

6 device Saglabājiet ierīces ārpusi tīru, it īpaši pret putekļiem uz motora korpusa.

7 、 Jebkurā laikā novērst braukšanu, pilēšanu un noplūdi.

8 、 Pārbaudiet, vai nav eļļas noplūdes, un savlaicīgi nomainiet eļļas blīvi.

9 、 Pārbaudiet, vai brauciena slēdzis ir drošs ik pēc pusgada.

10 、 Pārbaudiet gredzena formas un piedziņas riteņa sakabes atslēgas nodilumu reizi pusgadā, lai to savlaicīgi nomainītu.

11 、 Pārbaudiet galvenās piedziņas siksnas spriegumu un nodilumu reizi pusgadā un nomainiet to visu, lai nodrošinātu jostas viendabīgumu.

) 二) Gredzenu atveres atveres šķelšanās tehnoloģija

Kad gredzenveida pelējuma šķērsgriezums ir tuvu saplacināšanai, granulu dzirnavas izeja ir nopietni pasliktinājusies, tāpēc gredzenveida atveres atveres atkal ir noslīpētas ar speciālu urbjmašīnu vai speciālu vērpšanas gredzenu.

1 、 Urbjmašīnas specifikācijas

Speciālajam šķērsgriešanas urbjmašīnai ir divi rullīšu komplekti, kas sakārtoti paralēli urbšanas grīdai, kas ļauj gredzena pelējuma velmēšanu uz augšu, darba sviru var regulēt uz augšu un uz leju, kā arī rievas un izejas dzesēšanas šķidruma savākšanai. uz darba galda.

2 Atkāpes metode un prasības

(1) Pirms šķelšanās uzmanīgi pārbaudiet, vai sprauslā ir metāla, ja tāds ir tīrs.

(2 fer Stiepļu urbju specifikācijas un prasības tiek noteiktas atkarībā no gredzena diametra un šķērsgriezuma leņķa. Parasti gredzena griezuma caurums ir 60o-70o.

(3) 0Atgriešanas procesa dzesēšanas līdzeklis, jūs varat iegādāties īpašu vulkanizācijas emulsiju vai arī sagatavot to pats.

(4) Jāatzīmē problēmas, kas saistītas ar šķelšanās procesu. Sakarā ar lielo skaitu caurumu caurumu, šķelšanās jāveic secīgi. Vislabāk ir strādāt ar diviem cilvēkiem šķelšanās procesā. Viena persona kontrolē urbjmašīnas rokturi, bet otra kontrolē gredzena veidnes kustību un atdzesē urbju ar suku ar dzesēšanas šķidrumu.

3 Ārstēšana pēc attaukošanas

(1) Uzmanīgi pārbaudiet, vai nav trūkstošu bedrītes caurumu.

(2) Izmantojiet smilšpapīru, lai pulētu iekšējās gredzena formas virsmu, lai noņemtu urbumus.

(3) Pēc gredzena veidnes ievietošanas mašīnā ir nepieciešams atkārtoti nospiest eļļas padeves materiālus 5-8 minūtes pirms to ievietošanas formālajā granulācijā.

) 三) Gredzenu glabāšanas vieta

Ring 1) Attiecībā uz gredzenveida mucu ar uzglabāšanas laiku, kas ir ilgāks par 1 mēnesi, ja tas ir jauns gredzens, vislabāk ir saglabāt ārējo iepakojumu; ja no mašīnas ir noņemts gredzena stiprinājums, materiāls gredzenveida atverē ir jāiztukšo un jāaizpilda ar eļļainām izejvielām (mašīnu eļļa).

(2) Aizpildīšanas formula: 10-15% eļļa (mašīnas eļļa ir labāka par augu eļļu) + 90-85% klijas (zāģmateriāli, smalkie rīsu klijas utt.).

(3 ring Glabājiet gredzenu, kas ir sausā, tīrā vietā, lai mitruma dēļ izvairītos no korpusa caurumu korozijas.