Mājas > Jaunumi > Saturs

Sārņu uzglabāšanas silos

May 17, 2017

Slāpekļa tērauds, ko sauc arī par izdedžu tvertni, īpaši izmanto, lai uzglabātu izdedžus. Slāņu tērauda tvertne ir izgatavota no augstākās kvalitātes dubultās cinkotās tērauda loksnēm un ir spirāli veidota. Spirālveida tērauda skābbarība, ko sauc arī par liepas silu, ir vislabākā tērauda konstrukcija pulvera uzglabāšanai. Spirālveida tvertne ir importēta LIPP tehnika no Vācijas. To var būvēt uz vietas ar mūsu pašu profesionāliem montieriem un ar saviem izmēriem. Spirālveida tērauda tvertne uz zemes pamata var būt tērauda konstrukcija un betona konstrukcija. Tērauda konstrukcijas pamatne parasti ir neliela izmēra tvertne, kuras jauda ir mazāka par 1500 tonnām. Betona konstrukcijas pamatnes silos var būt katra tipa konstrukcijas tvertne. Neatkarīgi no izdedījumiem, to var izmantot arī, lai uzglabātu citus minerālu pulverus. Šlāņu uzglabāšanas tērauda tvertnei ir šādas priekšrocības:


Zemas investīcijas: salīdzinot ar dzelzsbetona silos, kopējās izmaksas būs par 30-50% zemākas, kas var ievērojami samazināt izmaksas. Un tajā pašā laikā garantējam augstas kvalitātes.

Plašs ražošanas diapazons: jauda var būt no 50 tonnām līdz maksimālajai ietilpībai 15 000 tonnu uz silo. Visi mūsu tērauda tvertnes ir apaļas formas, diametrs no 3 metriem līdz 30 metriem uz cilindru. Karstumizturīgais tērauda tvertne atbilst dažādu klientu prasībām ar pilnu aprīkojumu un funkcijām. Plašais ražošanas apjoma diapazons nodrošina mūsu sārņu uzglabāšanas tvertnes, kas piemērotas dažādiem augu apjomiem.

Mitruma un pretkorozijas aizsardzība: tērauda tvertne pati uzņem augstas kvalitātes cinkotas tērauda loksnes, lai aizsargātu to no mitruma un korozijas. Spirālveida tvertnes maliņa ir piecas reizes biezāka nekā silo čaulas. Nav noplūžu gaisā, pat pulverī.

Profesionāla darba grupa: mūsu darba komanda var sniegt tehniskus norādījumus un izplatīt dažus jautājumus, kam jāpievērš uzmanība kaļķu uzglabāšanas pieteikumu procesā, lai sniegtu jums vispilnīgāko servisu.

Nepārspējams pēcpārdošanas pakalpojums: FDSP nodrošina 1 gadu bezmaksas tehnisko apkopi pēc projekta piegādes un uz vairāk nekā vienu gadu uzturēšanas periodu. Mēs garantējam savlaicīgu reakciju, lai ierastu uz skatuves 36 stundu laikā pēc atsauksmju saņemšanas. Bez tam, ja jums ir kādas problēmas ar kaļķu bunkuru tīrīšanu, mums ir bezmaksas norādes.

Sārņu tērauda skābbarības pamatni galvenokārt var iedalīt divos veidos: koniskas sējmašīnas apakšas un plakanas bunkura apakšas. Koniskā bunkura grunts tvertnes ietilpība vienmēr ir mazs bunkurs, tvertnes ietilpība ir ne vairāk kā 2000 tonnas. Taču tvertne tiks būvēta ar dažām papildu iekārtām, piemēram, vibratoru uz skābbarības tvertnes, tvertnes tvertni tvertnes piltuvē, lai netraucētu sārņu pulvera izvadīšanu. Plakano gruntiņu tvertne vienmēr ir invertcukura iekšpusē tvertnes dibenā, funkcija ir samazināt spiedienu, iztukšojot sārņu pulveri no centrālo tvertnes. Šim tipam apgrieztā konuss var tieši izvairīties no sārņu pulvera plūsmas uz aeration kārbu. Aeration box ir vienmērīgi iztukšot sārņu pulvera izmešu daudzumu (lūdzu, ievērojiet, ka dažos lielos sārņu tvertnēs ir vairāk nekā viens invertcukurs iekšā tvertnes dibenā).