Mājas > Jaunumi > Saturs

Silo Storage Solutions Jums

Jan 29, 2018

Uzglabāšanas tvertnes uzstādīšana ir nozīmīgs kapitālieguldījums, kādi ir galvenie ieguvumi un kad uzņēmumam vajadzētu apsvērt iespēju pāriet no maisa uz silosu uzglabāšanu, lai apmierinātu izejvielu loģistikas vajadzības?


Šajā rakstā * Mark Barton MD no Barton Fabrication's, Apvienotās Karalistes lielākais alumīnija stieņu ražotājs paskaidro priekšrocības, kā izmantot bunkurus un kontūras, kad uzņēmums varētu gūt labumu no bunkuru uzstādīšanas, lai uzglabātu savu plastmasas izejvielu. Rakstā ir arī aprakstīts Barton Fabrications izveidots tiešsaistes biezuma mērīšanas rīks, kas palīdz bāzes specifikācijām un sniedz lietotājiem iespēju aprēķināt tvertnes tilpumu dažādiem uzglabātiem materiāliem ar dažādiem kuģu izmēriem.


Ir četri galvenie gadījumi, kad pulverveida vai granulētas plastmasas izejvielu lietotāji parasti pārvērtē savu piegādes loģistiku. Tie ir tad, kad ievērojami palielināsies produktu pieprasījums, kad izejvielu piegādes izmaksas tiek pārskatītas, ja uzņēmumam ir iztrūkstošas vietas savā vietā vai tiek plānota jauna ražošanas iekārta / vietne. Ir daudz priekšrocību, kā pāriet no izejvielām, ko piegādā maisos uz bunkuriem, bet tos var sadalīt četrās jomās:


1. Izmaksu samazināšana (gan tieša, gan netieša)

2. Drošības uzlabojumi

3. Vides ieguvumi

4. Plastmasas rūpniecības apsvērumi

12.jpg

Izmaksu samazināšana - būtiski zemākas izejmateriālu izmaksas


Visnopietnākais ieguvums no silosu uzstādīšanas ir plastmasas izejmateriāla izmaksas par tonnu, salīdzinot ar "maisu" piegādi. Neatkarīgi no tā, vai pērk no regulārā piegādātāja vai vietas pirkšanas, ir iespējams sasniegt apjoma atlaides. Turklāt ir ietaupījumi, jo vairs nav nepieciešami maisiņi / konteineri / paliktņi, ieskaitot to apglabāšanas / izvešanas izmaksas. Piegādes izmaksas var būt arī zemākas, jo efektīvāks beztaras pārvadājums samazina piegādes biežumu.Samazinātās netiešās izmaksas:


Ir daudz citu izmaksu ietaupījumu, tostarp samazinātas materiālu apstrādes izmaksas, kas saistītas ar kravas piegādes transportlīdzekļu izkraušanu un iztukšošanu maisos izejvielu piltuvēs.


Var arī samazināt pasūtījumu apstrādi, inventāra pārvaldību un līnijas apstādināšanas izmaksas, kas saistītas ar izejmateriālu trūkumu, jo var novietot slodzes elementus, lai kontrolētu tvertnes saturu. Tie, apvienojumā ar telemetriju, nodrošina reāllaika un precīzu krājumu mērījumu, ko izejmateriālu piegādātājs var izmantot, lai nodrošinātu, ka bunkurs tiek atkārtoti piepildīts, ja nepieciešams, bez tieša lietotāja ieslēgšanās.


Noliktavu izmaksas tiek samazinātas, jo izejmateriālu glabāšanai nav prasības, un kopējā uzglabāšanas vieta, kas tiek prasīta uz vietas, tiek samazināta salīdzinājumā ar maisu uzglabāšanu, jo bunkurienes piedāvā mazāku noslogojumu konkrētai uzglabāšanas jaudai. Turklāt materiālu noplūdes dēļ nav zaudējumu vai skrāpšanas izmaksu, un, tā kā silos piedāvā slēgtu sistēmu, ir maz putekļu, kas samazina tīrīšanas izmaksas.