Mājas > Jaunumi > Saturs

Silo Graudu Uguns streiki Pilgrim lepnums Mill Teksasā

Feb 20, 2017

Ugunsdzēsēji bija "radoši" nodzēst graudu uguns 70 pēdām augstu bunkurā pie Pilgrim Pride Corp lopbarības dzirnavās Pittsburg, TX otrdienas rītā, izvietojot dažādas metodes, lai izbāzt liesmu, vietējās ABC ziņas filiāli KLTV in Tyler, TX ziņoja 7. februāris.


Pittsburg Fire Department atbildējuši uz uzaicinājumu ugunsgrēka degšanas virs galvenokārt pilna, 70-pēdu garš graudu uzglabāšanas nodalījumu aptuveni 10 am


"Izskatās, ka tas bija dedzināšana par diezgan kādu laiku; gruzdoša. Tas viss bija tikai cietās kodolu kukurūzas. Kad tas nozvejotas uguns, tas tikai sāka sarukt atpakaļ uz sajaukumu kukurūzas, un tas bija gandrīz kā V modeli, ja jūs, vienkārši nodegšanas tā iekšpusē, "Pittsburg Ugunsdzēsības departamenta priekšnieka palīdze David Abernathy pastāstīja KLTV.


Fakts, ka uguns dega no augšas bunkurā radīja problēmas piepūles, bet ugunsdzēsēji varēja kaujas aizsvilties No tvertnes ir slīpa top, izmantojot drošības jostas, televīzijas ziņu kanālā teica.


"Mums bija radoši par to," sacīja Abernathy in KLTV ziņojumā, vēlāk paskaidrojot, "Mums ir dažas unikālas sprauslas, ko sauc pīrsings sprauslas, ka mēs varam iet uz leju iekšpusē kuģa. Mēs faktiski laisti vairāki no viņiem kopā, kas mēs esam nekad nav bijis jādara pirms tam. "


Ugunsdzēsības šļūtenes, tika pagarināts uz augšu bunkurā no autocisterna, ko izmanto plašu smidzināšanas modelis izsist liesmas uz malām bunkurā, teikts ziņojumā.


"Tas tiešām šķiet, lai palīdzētu, un pēc tam mēs saņēmām ārējo perimetru, un tad centrs tas bija tik karsts, ka faktiski iztvaicējot daži no mūsu ūdens plūsmām, kā mēs liekot uz to, ka" galvenais palīgs teica.


Tas ir tad, kad ugunsdzēsēji nolēma izmantot kombināciju plūsmas.


"Mēs mainīts, lai lielāku plūsmas sprauslu, kas ļāva mums, lai iegūtu vairāk ūdens tur pārvarēt BTUs siltuma centrā tā, lai varētu nodot to ārā," Abernathy pastāstīja KLTV.


Bunkurā, kas aizdegās ir saistīts ar trīs citiem bunkuriem caur pazemes gliemeža, palīgs vadītājs teica, taču liesmas nesasniedza citām vienībām.


Pamatojoties Greeley, CO, Pilgrim Pride ir otrais lielākais vistu pasaulē.