Mājas > Jaunumi > Saturs

Bunkurā uguns ietekmē ražošanas rūpnīcā Pepperidge Farm Lancaster County

Apr 13, 2016

Bunkurā uguns apstājās dažas cookies un zelta zivtiņa krekeri Pepperidge Farm Plant ziemeļu Lancaster County ražošanas laiku otrdien, uguns oficiālā teica.

Iekārta atrodas 2195 N. Reading Road, uz ziemeļiem no Pennsylvania barjera starp maršrutiem 222 un 272 Cocalico East Township.

Cauruļu pārvadāšanas milti no 70-pēdu Šilo cepšanas zonas lauza aptuveni 3 a.m. Reamstown fire Chief Scott Achey teica. Ventilatora turpināja izsūtot miltus apakšā tvertnē un daži tā nokrita uz transportiera lentes. Drošības jostas berzes aizdedzina miltiem.

Apmēram 30 ugunsdzēsēji atbildēja.

Ugunsdzēšamos aparātus sākotnēji tika izmantoti, lai izmēģināt un nodzēst ugunsgrēku, bet tagad ugunsdzēsēju šļūtenes pievērsās jāiesaista kontrolē 30 minūtes.

Neviens netika ievainots.

"Tas bija vairāk haoss, lai attīrītu nekā uguns," Achey teica. Skābbarības novietne bija trīs ceturtdaļas pilnībā, bet tikai 200 līdz 400 mārciņas miltu pazuda ugunī.

Viņš lēsta "pāris tūkstoši" dolāru zaudējumus, bet teica, ka varētu pieaugt, ja bojāts ventilatora motors.

Cepšanai dažas cookies un zelta zivtiņa krekeri tika apturēta notikumā, bet citas ražošanas līnijas bija iespēja ir jāuztur, Achey teica. Regulāras produkcijas bija paredzēts atsākt dažkārt otrdien.

Mēģinājumi sasniegt Pepperidge Farm komentārus otrdien bija neveiksmīgi.