Mājas > Jaunumi > Saturs

Nosūtīšanas, 15TPH kakao pupiņu tīrīšanas un iepakošanas līniju uz Āfriku

Jun 29, 2016

Vidū jūnijā 2016, mūsu Āfrikas klienta rīkojumu pilnīgu 15tph kakao pupas, tīrīšanas un iepakošanas līnija ir veiksmīgi nosūtītas. Projekts galvenokārt ietver tīrīšanas sistēmu, žāvēšanas sistēmu, sijājot sistēma un iepakojuma sistēmas, utt. Galvenās iekārtas ir pre-Apkopēja, smaguma destoner, spainis Lifts, rotācijas screener, lentes transportieris, utt. Pirms piegādes, klients atnāca uz mūsu darbnīca pārbaudei. Viņš ir ļoti apmierināts ar mūsu produktu un iepakojuma un lielāks projekts rāda nodomu turpmākai sadarbībai.

Šā gada janvārī, klientam izmeklēti apmeklēja vairāki piegādātāji un galu galā izvēlētos FDSP kā savu partneri, ņemot vērā produkta kvalitāti un FDSP grupu darba attieksme. Martā, mūsu inženieri devās uz Āfriku, lai veiktu izmeklēšanu jomā un turpināt pilnveidot visa projekta pamatā onsite situācijas risinājums.

Āfrika ir milzīgs tirgus, un FDSP ir izveidojusi labas attiecības ar Āfrikas klientiem kopš 2009. Šobrīd mēs esam izveidojuši vairākus degvielas granulu ražošanas projekta pilns komplekts un dzīvnieku barības ražošanas līnijas Āfrikā. Kakao pupiņu projekta spēlēs svarīgu lomu FDSP tālāk izpētīt Āfrikas tirgu. Mēs uzskatām, ka tuvākajā nākotnē, mūsu biomasas granulu mašīnu, barības koncentrātu mašīnas, graudu bunkuriem un pabeigti granulētas projekta turpmāk iegūs lielāku tirgu Āfrikā!