Mājas > Jaunumi > Saturs

Gredzenu nāves kalpošanas laiks ir īss? Cik ilgi tas ilgs?

Mar 08, 2019

Jebkura aprīkojuma piederumiem ir dzīvība, normāla iekārtu darbība var dot mums priekšrocības, tāpēc mums ir nepieciešama ikdienas apkope. Tātad, cik ilgi ir barības granulu iekārtas un biomasas granulu iekārtas gredzena kalpošanas laiks? Kā uzturēt?

Kvalitāte ir sadalīta arī no barības granulu iekārtas un biomasas granulu iekārtas gredzenveida svara labā un vispārējā. Barības granulu mašīnas kalpošanas ilgumu parasti aprēķina pēc apstrādātā materiāla svara, vispārējā kvalitāte ir aptuveni 3000 tonnas, kas nozīmē, ka gredzens mirst vispārējā kvalitātē būs bezjēdzīgi pēc granulu iekārtas, kas ražo 3000 tonnas granulu; labākā kvalitāte ir aptuveni 7000 tonnu. Attiecībā uz biomasas granulu mašīnu vispārējās kvalitātes kalpošanas laiks ir aptuveni 1000 tonnas, labas kvalitātes ir aptuveni 3000 tonnas.

Tāpēc cena vienmēr būs atbilstoša kvalitātei, aprīkojuma cena ir zināma iemesla dēļ augsta. Otrkārt, kalpošanas laiks ir atkarīgs no izmantošanas un uzturēšanas pakāpes. Parasti pievērsiet uzmanību granulu mašīnu gredzena mirstības uzturēšanai, var pagarināt dzīves ilgumu:

1. Atrodiet ražotāju ar profesionālu ražošanas tehnoloģiju, izstrādājot un pielāgojot dažādus gredzenu nāves veidus atbilstoši dažādām izejvielām un praktisku pielietojumu, lai pilnībā izmantotu gredzenu nāvi.

2. Telpai starp rullīti un gredzenveida vītni ir jākontrolē no 0,1 ~ 0,3 mm (atstarpei starp biomasas granulu mašīnu veltni un gredzenveida sprauslu jākontrolē no 1 ~ 3 mm), neļaujiet ekscentriskajam veltnim saskarties ar virsmu. gredzena griezējs vai vienas puses pārāk liela telpa, lai izvairītos no gredzenveida drānas un veltņa nodiluma.

3. Kad granulu iekārta sāk darboties, padevei jābūt no mazā ātruma līdz lielam ātrumam, sākumā nevajadzētu darboties ar lielu ātrumu, sabojāt gredzena sprauslu un granulu mašīnu pēkšņas pārslodzes vai gredzenveida aizķeršanās dēļ.


Uzturēšana granulu mašīnas gredzenam

1. Ja gredzena spole netiek izmantota, izspiediet atlikušās izejvielas, ja gredzena griešanas siltums padara atlikušo atveri žāvējamā un cietā veidā, kā rezultātā nav materiāla vai gredzena spraugas.

2. Pēc lietošanas laika pārbaudiet gredzena iekšējo virsmu vietējiem izvirzījumiem. Ja tā, nolieciet izliektu daļu, lai nodrošinātu gredzena griešanās spēju un gredzena stiprinājuma un veltņa kalpošanas laiku.

3. Ielādējot un izkraujot gredzenu, neizmantojiet āmuru un citus cietos darbarīkus gredzena spraugu virsmas āmurēšanai.

4. Gredzens ir jāglabā sausā un tīrā vietā. Ja tas tiek turēts mitrā vietā, tas korozēs caurumu un samazinās gredzena mirstības kalpošanas laiku.

Iepriekšminētais ir mūsu uzņēmuma pieredze riņķa nūju uzturēšanā, kas balstīta uz daudzu gadu ražošanas un izmantošanas cerību, ceru, ka tas būs noderīgs klientiem. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.