Mājas > Jaunumi > Saturs

Pašgājējas komposta Turner eksportam uz daudzām valstīm

Oct 18, 2016

Kā Ķīnas ekspertu minerālmēslu ražošanas nozare, veltām mūsu stabilu zināšanu un sirsnīgu pakalpojumu izpētē un ražošanā mēslošanas aprīkojums, ieskaitot mēslošanas līdzekļa smalcināšanas mašīnu, minerālmēslu Maisīšanas mašīnas, mēslojums granulating mašīna, komposta turner un minerālmēslu skrīninga mašīnas, utt, tāpēc mēs noteikti trustable, piedāvājot kvalitatīvus mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas un apstrādes mašīnas.

Ieslēdzot datorumehāniskās iekārtas pamatā ir dinamiska komposta ražošanu. Pašgājējas turneris speciāli izstrādāts sakrauta aerobo fermentācijas procesā, un fermentācijas termiņu būtiski saīsināt.

Šis aprīkojums ir pilno šķīvi ar spēcīgu jaudu, stabila struktūra veidota, unikālas pilnībā aizzīmogotā dubultā diska barošanas sistēmu, lai pārliecinātos, vai fermentācijas iegūt materiālu piegāde pilnībā, sasmalcinot un aerācijas. Mājlopu un mājputnu kūtsmēsli, kultūraugu stiebriem fermentācijas tiek piemērots sevis nedarbina Tērners, dūņu, piemēram, cūku mēsli, govs mēsli, vistu mēsliem un aitu mēslu sārņi, ēdamās sēnes atlikumu, rosacea, pārtikas atliekas, virtuves atkritumi, tabakas kātiem, atkritumus un tā tālāk.