Mājas > Jaunumi > Saturs

Izvēlieties tiesības mikseris

Mar 30, 2016

Domāju, ka tas ir droši teikt, ka tad, kad runa ir barot govis, katru piensaimnieks ir pašu gala mērķi prātā: konsekventu devai lažas pilnā garumā. Ņemot vērā barības sastāvdaļas, barības glabāšanas metodes un apstrādes metožu izvēli, šī kopējā gala mērķi var panākt dažādos veidos. Kā ražotāju izvēlētos mikseri, kas ir vislabāk piemērota tieši savas saimniecības? Šis raksts apspriedīs iespējas un trīs visbiežāk kopējā jauktas devā maisītājs veidi raksturojums.

Rotējošiem vai ruļļu maisītājs

Horizontālo celiņu frekvences, akrobātika barības pret diviem urbji, kas darbojas mašīnas garumu. Vairumā gadījumu šie urbji pārvietot barības pretējos virzienos. Šo pārdomātu rīcību palīdz maisījums deva vienlaikus nolīdzināšana slodzi un nodrošinot piegādes plūsmu ārpus durvīm iztukšošanai maisītājs.

Visvienkāršāko ruļļa maisītāju modeļi izmantot taisni crossbars ar centrālo cauruli, kas savienoti kopā ar diviem gala atbalsta. Šī pamata dizains taisni-bārs-spole darbojas labi plūstošu devām, bet ir ierobežota spēja sajauc biezs un lipīgs preču un devām, kas satur vairāk par 10 procentiem, garkātainu siena. Kā alternatīvu taisni joslu spole, Helix spole ir spirālveida crossbars ar atvērto centru, kas ļauj lielākam šķidruma kustības barības sastāvdaļu. Tas dod labāku sniegumu ar blīva, lapiņas, preču un devām, kas satur līdz 20 procentiem garkātainu siens, palielinot līdz 40 procentiem, ja uzkrātas.

Spole akrobātika darbību pamatīgi maisījumiem visas sastāvdaļas – neatkarīgi no tā, cik mazas vai lielas partijas lielumu. Spole maisītāji nodrošina maigu maisīšanas darbību un izraisīt fluffiest devas. Bet tas ir fluffing un akrobātika rīcības dēļ spole maisītāji ir visvairāk jutīgas pret pārslogošanas problēmas. Spole maisītāji ir nevis overfilled vai maisījumu kvalitātes būs apdraudēta.

Svārpsts horizontālais maisītājs

Horizontālo svārpsts maisītāji nāk trīs vai četras svārpsts konfigurācijās. Četri svārpsts maisītāji ir vairāk izplatīta. Vispārīgi runājot, zemākas urbji pārvietot plūsmu uz priekšu, kamēr augšējā urbji, pārvietojiet to uz aizmuguri. Barības konverģences jomā maisītājs priekšpusē nospiež augšējā urbji plūsmu uz augšu un pēc tam pārvieto to uz aizmuguri maisītājs. Tas rada "priekšpuses uz aizmuguri" un "uz augšu un uz leju" cikliskas darbības maisītājs.

Horizontālo svārpsts maisītāji ražot lielāku spiedienu, jo tās saspiest barības sastāvdaļu, nevis pukoties, salīdzinot ar ruļļa maisītāji. Cikliskā darbība svārpsts konstrukcijas ātri maisījumu sastāvdaļas un nodrošina iespēju iekļaut līdz 25 procentiem, garkātainu barojas, palielinot līdz 40 procentiem, ja uzkrātas.

Vertikālā svārpsts maisītājs

Vertikālā svārpsts maisītāji ir pieejami vienā, dvīņu vai trīskāršu svārpsts sastāvi. Šie maisītāji, urbji uzņemt un pacelt materiālu vertikāli, tādējādi radot "uz augšu un uz leju" cikls barības sajaukšanu. Urbji rotācijas dod "priekšpuses uz aizmuguri" barības sajaukšanu ciklu, kamēr sānu malas atstarotājus barības tiešu pārskaitījumu kamerā kamerā. Vaļējās sajaukšanas kameras un augšupejošu barības apriti ļauj 100 procenti, garkātainu siena pārstrādes iespējas. Vertikālā maisītāji maisījums devā sastāvdaļas, lietojot "viršanas" darbību. Šā iemesla dēļ tie nedarbojas arī par mazo partiju vai premiksos, jo trūkst barības apjoma.