Mājas > Jaunumi > Saturs

Drošība ir pirmajā vietā ar skābbarības tornis

Nov 28, 2016

Jūs zināt, ka ir svarīgi saimniecību nekaitīguma un jums ir nelokāmi jūsu saimniecības personāls, laulāto un ģimenes ievērot drošības noteikumus, bet ko teiksiet jūs, mister ražotājs? Don't veikt izredzes. Izlasiet šos drošības atgādinājumus par skābbarības drošību.

Tvertnes gāzēm tiek veidotas dabiskās fermentācijas procesā, neilgi pēc tam, kad sasmalcinātu skābbarība tiek ievietotsŠilo. Noslēgtās, samazinot skābekļa tvertnēs ievērojami lielāku daudzumu, kas palīdz uzturēt kvalitatīvas skābbarības tiek ražots gan slāpekļa un oglekļa dioksīda gāzu forma, bet oglekļa dioksīdu. Tomēr oglekļa dioksīda aromāta un bezkrāsaina izspiež Šilo skābekli, dodot ražotājiem viņi gatavojas būt nosmacēta maz brīdinājumu. Sakarā ar šo apdraudējumu, aizzīmogotās tvertnēs veidotas tā, lai ir nevajadzīgi, ievadot tos saskaņā ar Penn valsts universitātes paplašinājums.

Parastās tvertnēs bieži veidojas slāpekļa dioksīda gāzi. Šis ļoti toksiskas gāzes smaržo kā spēcīgs balinātāju un var redzēt kā dzelteni brūna miglas. No attāluma, tas ir dažreiz sajaukt ar dūmiem. Slāpekļa dioksīda maksimums apmēram trīs dienas pēc ražas novākšanas un strauji sāk samazināties pēc tam, it īpaši, ja tvertnē ir jāvēdina. Pēc divām nedēļām, tas ir maz ticams, ka tiks ražots vairāk gāzes, kaut kādu apdraudējumu paliek, ja gāze nav izbēgusi skābbarības novietnes.

"Ja tev jābrauc uzŠilopasākums, lai redzētu, vai gāzu theyand #39; atkārtoti iesniegt, un palaist arī ventilatora izmēģināt gāzu evakuēt no skābbarības novietnes pirms ievadīšanas, "teica Brian Holmes, pH.d., emeritus profesors Universitātes Wisconsin. "Tomēr thereand #39; s nav drošības garantijas, jo dažreiz pūtēju doesnand #39; t sasniegt līdz pat ja gāzes, kas tiek ģenerēti. Šīs gāzes var padarīt jūs ļoti slims... vai iznīcināt, un tas doesnand #39; t veikt daudz iedarbību. Ja redzat, ka brūno gāzi vai smaržu, balinātājs, ārā pēc iespējas ātrāk."

Vienmēr ir potenciāls bīstamām gāzēm; lielākie draudi ir laikā sausuma. Kukurūzas mēdz uzkrāties nitrāta kātiņa sausuma apstākļos un, visticamāk, radītu bīstamu slāpekļa dioksīda gāzi.

Uzkrišanas uz leju un izpletnis kā tu un #39; re kāpšana uz augšu un uz leju, lai piekļūtu bunkurā ir citu drošības apdraudējumu.

Atslogošanas bunkurā ir viegli kļūt sapinušies, tāpēc esiet īpaši piesardzīgs, tās tuvumā.

Bloķētu un tag no strāvas padeves, lai Šilo atslogošanas, ja jūs ievadāt Šilo tik kāds doesnand #39; t nāk kopā un nejauši ieslēgt, kad tu un #39; re iekšā.

Ķēžu transportieru, urbji un Jūgvārpstas vārpstas ir ievērojams risks. Pildīšanas procesa laikā traktors būs darbojas pūtēju, lai izvairītos no netālu no jūgvārpstas.

"Ir pienācīgi vairogiem un nesaņem tuvu pūtējs, baidoties, ka viņas ir ieplūdes vilka, jo tas var būt nāvējoši. Self-izkraušanas vagonus urbji, tāpēc jūs vēlaties izvairīties ir saskarē ar viņiem, kā arī "teica Holmes.

Buddy sistēma: nekad ievadietŠiloJa cita persona ir klāt un varētu iet, lai palīdzība būtu nepieciešama palīdzība. Jūsu draugs ir jāuztur vizuāla kontakta ar jums visu laiku. Ja gāzes ir klāt apziņa var zaudēt, līdz ar to var saukt pēc palīdzības, vai citi trokšņa avoti var noslīcināt ārpus jūsu mēģinājumiem, lai iegūtu viņu uzmanību.