Mājas > Jaunumi > Saturs

Krievijas klienti apmeklēja Jiangsu Liangyou

Dec 18, 2015

Nesen, vācu tirdzniecības sabiedrība iegūst sazināties ar mums caur Alibaba B2B starptautiska platforma Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd, un viņi cer izveidot biznesa attiecības ar mums.

Nov 4, tirgotājs un viņa Krievijas klientiem nāca mūs apmeklēt vietnes pārbaudei un ir tiešais kontakts ar mums. Mūsu uzņēmuma vadītāji sirsnīgi saņēma respektējamu izvērtējam no tālu. Tirgotāju rīcībā ir 3 projekti, t.i. 30tph mājputnu barības ražošanas līnija, 3tph barības ražošanas līniju un 4 * 5000t kukurūzas uzglabāšanas tērauda tvertnēs projektu. Šajā dienā mēs apspriedām 3tph ražošanas līniju. Kā klienti dod priekšroku Eiropas procesu (slīpēšanas pēc dozēšanas), kas ir dažādu ar tradicionālo procesu (slīpēšana pirms dozēšanas), tātad tehniskā komanda bija padarīt personisko asti un sniegt teicamu risinājumu mūsu klientiem. Turklāt tie ir ļoti interesē mūsu produktiem pēc tam, apmeklējot mūsu darbnīca.
Tie ir nodomu parakstīt līgumu ar mums par 3tph barības ražošanas līniju, kas var būt pagrieziena punkts par turpmāko sadarbību.
Viņi arī izsaka vēlas izveidot ilgtermiņa sadarbības draudzīgas attiecības ar mums.