Mājas > Jaunumi > Saturs

Rotācijas dzesētājs - FDSP mēslojuma mašīna

Jun 14, 2017

Fertilizer Rotary Drying Machine Apraksts

Rotējošā mēslojuma žāvēšanas mašīna tiek galvenokārt izmantota kombinēto mēslošanas līdzekļu ar noteiktu mitruma un daļiņu izmēru žāvēšanai. Bez tam ir pieejams arī citu pulverveida un granulētu materiālu žāvēšana. Ar unikālām priekšrocībām ar augstu ienesīgumu un uzticamu darbību, rotācijas bungas žāvēšanas mašīna ir ideāls aprīkojums masveida mēslošanas līdzekļu ražošanai.


Rotācijas mēslojuma žāvēšanas mašīnas labas žāvēšanas efekti

Rotācijas cilindru mēslojuma žāvēšanas mašīna ir ideāli piemērota žāvēšanas iedarbībai uz mēslojuma daļiņām. Pēc žāvēšanas mēslojuma daļiņas ir izturīgas un piemērotas glabāšanai.

* Kompleksām mēslošanas līdzekļiem: pēc žāvēšanas mitruma saturs tiks samazināts līdz 2% -5% no 20% līdz 30%.

* Bioorganisko mēslojumu: mitruma satura samazināšanas diapazons ir no 40% līdz 10%.

Šī iekārta var ātri atdzesēt granulēto mēslošanas līdzekļu augsto temperatūru tieši aptuveni līdz normālai atmosfēras temperatūrai, kas ir ērta savlaicīgai un ātrai iepakošanai un novērš barības maisījuma mēslošanas līdzekļa bloķēšanu uzglabāšanas laikā. Var panākt negatīvu plūsmas dzesēšanu, kas var samazināt piesārņojumu un uzlabot darba vide. Ar saprātīgu struktūru, stabilu darbību, spēcīgu pielāgošanās spēju un citas īpašības.

rotary dryer

Iespējas:

Dzesētāju izmanto, lai ātri izžāvētu materiālu atdzesētu līdz normālai temperatūrai. Dzesēšanas plate, kuru mēs izstrādājām kombinētajam mēslojuma dzesēšanas cn, uzlabo efektivitāti par 20%. Atpakaļ-rotējošais dzesētājs ir vislabākā ķīmiskajā rūpniecībā izmantojamā iekārta, kas nodrošina teicamu izcilu dzesēšanas efektivitāti, lielu jaudu, vienmērīgu darbību un zemu atteices ātrumu.