Mājas > Jaunumi > Saturs

Gredzenveida mājputnu lopbarības granulu rūpnīca granulu ražošanas līnijai

Dec 11, 2017

Atšķirībā no gredzenveida dzīļu barības granulu dzirnavām, kuru galvenokārt izmanto granulu iegūšanai saviem dzīvniekiem, gredzenveida mājputnu barības granulators ir efektīvāks un piemērots rūpnieciskām mājputnu barības granulām - lielām saimniecībām vai barības granulu rūpnīcai. Aprīkots ar kondicionieri, šī granulu ražošanas iekārta var padarīt materiālu pilnīgi jauktu un nogatavojušos, tādējādi gatavajām barības granulām ir vairāk gludas virsmas un labākas kvalitātes. Īpaši augsta caurlaidspēja un zems patēriņš, gredzenveida putnu barības granulators ir baudījis lielu popularitāti.

ring die pellet mill.jpg

Darbības princips Ring Die mājputnu barības granulu Mill

  Materiāls tiek ievietots skrūves padevējā, kuru var viegli pielāgot barošanas ātrumam un pareizai materiāla plūsmai. Pēc tam materiāls nonāk kondicionierī, kur karstā tvaiks var nodrošināt labvēlīgu kondicionēšanu. Tad materiāla temperatūra tiek uzturēta apmēram 64-85 ° C un mitrums starp 14-16% pirms ieiešanas presēšanas kamerā. Presēšanas kamerā materiāli, dabiski, tiek saspiesti granulu formā caur caurumu, kas atrodas zem veltņu augsta spiediena.


Kāpēc maltīšu barības pupelēšana?

Pelletizēšana ir galvenais process augstas kvalitātes mājputnu barības ražošanai, jo tas nodrošina barības sastāvu ar bagātīgu uzturu un pareizu daudzumu mājputniem. Katram kauliņam, kas izgatavots no mūsu gredzenveida putu barības granulu stacijas, būs tāda pati kvalitāte, lai uzlabotu dzīvnieku sniegumu.

★ Uzlabota dzīvnieku veiktspēja

★ Samazināts barības zudums

★ Samazināta selektīvā barošana

★ Kaitīgu organismu iznīcināšana