Mājas > Jaunumi > Saturs

Gredzens mirgo zāģu granulim

May 26, 2017

Dies-steel mold
Mūsu diegi tiek ražoti šādos tēraudos:
· X46Cr13 (ti, "nerūsējošais" tērauds vai "hroma tērauds")
· 20MnCr5 (ti, "sakausējuma" tērauds)
· 18NiCrMo5 (ti, līdzīgs 20MnCr · 5, bet ar augstāku sakausējumu saturu).
X46Cr13 tērauda miets ir vakuuma / caurspīdīgs. Termiskā apstrāde sasniedz 53-55 HRc cietību uz virsmas un serdeņa. Augsts hroma saturs nodrošina izturību pret koroziju. Lai gan tas maksā vairāk par parastu sakausējumu, X46Cr13 ir visizplatītākais materiāls, ko izmanto barības frēzēšanas nozarē.

QQ截图20170526114830.jpg

No otras puses, ar 20MnCr5 un 18 NiCrMo5 tēraudiem veidoti diegi ir cietināti, lai iegūtu cietību 60-62 HRc aptuveni 0,8-1,2 mm. Saskaņā ar lietu cieto kārtu tērauds paliek kaļams un tādējādi mazāks. No šī tērauda izgatavotie diegi ir izturīgāki, lai pelnītu ārkārtīgi sarežģītus šķiedrvielu produktus, tādus kā biešu mīkstums, lucerna, salmi un siens.

Dies-ideāls urbšana

FDSP mirst ir ļoti precīza un regulāra perforācija: caurumu "honey comb" izkārtojums ir nevainojams.

Dziļurbums caur ieroču urbšanas urbšanu: gredzenveida atveru masīvs vienmērīgi, vienmērīgs sienu biezums starp caurumiem, lai nodrošinātu gredzenu mirgo veiksmīgi granulu dzirnavās ar gludu granulu virsmu. Lai mazinātu temperatūras starpību, mazinātu enerģijas patēriņu, paaugstinātu jaudu un samazinātu uztura zudumu, ir svarīgi uzlabot gludo un polishu gredzenveida atveru līmeni. FDSP sasniedz starptautisku augsto līmeni, kas saistīts ar gredzenu cietības cietību, caurumu vienmērīgumu un gludumu.