Mājas > Jaunumi > Saturs

Lopbarības dzirnaviņas galveno daļu nomaiņa un uzturēšana

Mar 22, 2019

Operatoriem ir jāiepazīstas ar lopbarības dzirnaviņas galveno daļu nomaiņu un uzturēšanu, galvenajām daļām, kas attiecas uz sietu, gultni un āmuru. Šeit mēs runājam par lopbarības dzirnaviņas galveno daļu nomaiņu un uzturēšanu.


一 、 Filtru remonts un nomaiņa

Filtrs tiek izgatavots, liekot tērauda loksnes un pēc tam termiski apstrādājot. Ja nodilums vai bojājums notiek ar sietu, kniedēšanas uzpilde vai alvas lodēšana tiek izmantota, lai labotu, ja bojāta vieta ir maza, pretējā gadījumā jāizmanto jauni sieti. Paredzēts, ka sieta virsma ar piespraudēm ir uzstādīta uz iekšējās virsmas, turklāt ir nepieciešams, lai sifter acs un sietu panelis būtu cieši savienoti. Lai palielinātu dzirnaviņas izmešanas efektivitāti, mēs palielinām sieta cauruma izmēru .50,5, sieta caurumu, kas atrodas sieta pretējā virzienā saspiešanas kameras blīvēšanas zonā, kur dzirnaviņas griežas pulksteņrādītāja virzienā skatoties no priekšpuses. Faktiskais acs cauruma izmērs tiek piešķirts saskaņā ar īpaši nepieciešamo materiāla smalkumu.Bearing 、 Gultņu eļļošana un nomaiņa

Slīpmašīnā esošie gultņi ir jātīra katru reizi pēc 300 darba stundām. Gultņiem, kas ieeļļoti ar taukiem, ielejotās eļļošanas eļļas tilpums nedrīkst pārsniegt 1/2 no gultņa sēdekļa atstatuma, faktiski 1/3 no gultņa sēdekļa klīrensa ir piemērots. Pretējā gadījumā pārmērīgi smērviela izraisa galveno gultņu sildīšanu. Operatoram pirms ekspluatācijas ir nepieciešams nedaudz pievelciet garo vāka eļļas krūzīti. Nekavējoties nomainiet gultņus, kas ir nopietni nodiluši vai bojāti. Turklāt, ja nepieciešams, nomainiet eļļošanas smērvielu vārpstas apvalkā, kas paredzēts darbam augstā temperatūrā.


Mer 、 āmuru pārbaude un nomaiņa

Āmurs iekšpusē dzirnaviņas ir delikāts, arī āmurs ir būtiska, lai sasmalcināšanas kvalitāti un ražošanas efektivitāti. Valkātās āmuri ir jānomaina laikā. Ja rodas nelabvēlīgas darbības, ir nepieciešama savlaicīga nomaiņa un uzturēšana.