Mājas > Jaunumi > Saturs

Raisio ieguldīt zivju barības ražošana

May 30, 2016

Raisio padarīs kopējo ieguldījumu gandrīz četrus miljonus eiro, lai paplašinātu tās zivju barības rūpnīcas atrodas Raisio ir rūpniecības rajonā Somijā. Rūpnīca būs jaunu ražošanas līniju, kas palielina ražošanas jaudu trešo un uzlabojot tehnisko līdzekļu plūsmas. Rūpnīcas paplašināšana ir būtiskus ieguldījumus ekoloģiski ilgtspējīgu somu zivju audzēšanas nozarē.

Jaunās ražošanas līnijas būvniecība sāksies pēc 2016. gada vasarā, un tas tiks pabeigts pavasarī 2017 pirms zivju barības sezonā. Ieguldījumi uzlabos materiālu un enerģijas efektivitātes zivju plūsmas. Jaunās ražošanas līnijas enerģijas patēriņš ir aptuveni 30 procentiem mazāk nekā šodien. Turklāt enerģijas izmantošanu esošās ražošanas līnijas tiks pastiprināta ar izmaiņām jau pabeigts maijā 2016.

Zivju audzēšana ir Baltijas jūras reģionā pieaug, vairāk zivju barības jauda ir nepieciešama. Raisioaqua, Raisioagroand #39; s zivju barības, mērķis ir kļūt par vadošo zivju barības ražotājs visā Baltijas jūras reģionā. Strauji pieaug nozīme saimniecībā audzētu zivju proteīna avotu un salīdzinot ar šodienas situāciju, akvakultūra tiek lēsts audzēt visā pasaulē par 35 procentiem, 2022. Somijā, mērķis ir vairāk nekā divkārt pārsniedz zivju audzēšanas tajā pašā laika periodā. Zivju barības rūpnīcas paplašināšanu nodrošinās piegādes drošumu un augstas kvalitātes plūsmas, lai apmierinātu augošo pieprasījumu.

-Raisioaqua ir ieguldīti videi draudzīgu zivju audzēšana un šādā veidā, tas ir stipri ietekmējis visu nozari izredzes uz panākumiem. Caur mūsu inovācijas, ievērojami ir samazinājies barības vielu emisijām no zivju audzēšana. Mēs uzskatām, ka atbildīgā zivju audzēšana rada darbavietas un veiksmīgu uzņēmējdarbību uz Somiju, saka Jarmo Puputti Raisioagro ir rīkotājdirektors.

Raisioaqua ir vienīgā zivju barības ražotājs un tirgus līderis Somijā. Tās vislabāk pārdotajiem produktiem ir videi draudzīgs Hercules plūsmas varavīksnes foreles. Rudenī 2015 Raisioaqua veiksmīgi uzsāka tās videi draudzīga, veselīga Benella varavīksnes foreļu patērētājiem kopā ar saviem partneriem. Benella varavīksnes forele ir audzēti produkti, izmantojot Raisioaqua ir inovatīvu Hercules barošana koncepciju.