Mājas > Jaunumi > Saturs

Raglan Waterfront orientieri, silosi uz izsoli

Apr 15, 2016

Apair strupajiem rūpniecības betona balonu, Car, kas ir beentransformed uz luksusa brīvdienu dzīvokļi arefor pārdošana.

TheSilos, orientieri Raglan krastmalu tika pārveidots 2002. gadā ownersRob Galloway un Marie de Jong.

Tas ir mājas, kā arī četras papildu upscale dzīvokļi, kas darbojas kā veiksmīgs brīvdienu izmitināšanas uzņēmumu.

TheSilosand #39; sākotnēji tika izmantotas cementa. Thecylinders, measuring12 m un 20 metru augstumu, tie tika izmantoti veikt cementa izslēgt kuģi no Nelson izplatīšanai visā Vaikato.

TheSilosand #39; galvenie trīs istabu dzīvoklis, kas ir aptuveni 185 kvadrātmetri. Tur arī četri dzīvokļi, kas ir bijuši izmantoti asa brīvdienu izmitināšanas nozarē. Katrā ap 70sqmand meklē pār Raglan Harbour.

Gelovejs sacīja izmitināšanas nozarē bija variants, kas piemērots pārim un ēkas labāko.

andquot; Kad largersilowas, būvēti, bija spējīga uzņemt 2500 tonnas cementa un ir ļoti spēcīga tā rada inženierzinātņu problēmas, un tagad ir tukša, jūs varat darīt, ko vien vēlaties ar to.

andquot; Caur labiekārtošanā, Vaikato rajona Padome ir atbalstoša un motivēti, lai palīdzētu mums izveidot kaut ko īpašu. Mēs apskatīja dažādas iespējas, ietverot dzīvojamo un komerciālo biroju telpas. Tiem jāpaliek dzīvotspējīgu jauno īpašnieku un TheSilosstill vietas vēl ir četri dzīvokļi, kā arī biroju vai mazumtirdzniecības telpu.

andquot; tas ir absolūti unikāla vieta, un mums būs skumji doties ceļā, bet tas ir laiks, lai ļautu kādam citam ir iet un attīstīt TheSilosto nākamo līmeni, andquot; viņš teica.

TheSiloswill iet zem āmura gada 11 maijs, PGG Wrightson reālā Estateand # 39; s Cambridge izsoles telpā.