Mājas > Jaunumi > Saturs

Priekšlikumu, lai definētu malkas kā "oglekļa neitrāls" degvielas debates

Jun 16, 2016
‍‍

Federālā likumdošana, veicinot koksnes dedzināšana elektrostacijas "oglekļa neitrālu" veids, kā padarīt enerģētikas zīmē kritiku no dažiem zinātniekiem. Nodrošināšana ir daļa no daudz lielāka divpartiju enerģētikas likumprojektu tagad gaida ASV Senātā, kas varētu apstiprināt likumprojektu jau nākamajā nedēļā.

Vēstule nosūtīta Senāta līderus 24. februārī un atmaksā agrāk šajā nedēļā Massachusetts balstītu Woods Hole pētniecības centrs, 65 zinātnieki brīdināja, ka "labi intentioned tiesību aktus, kas apgalvo, lai cīnītos pret klimata pārmaiņām, būtu faktiski veicina mežu izciršanu, ASV un citur un veikt klimata pārmaiņu daudz sliktāk."

Strīds ir jaunākās sadursmi cīņā pār vai veicinājuši koksnes elektrostacijas būtu reklamēti kā klimatam draudzīgu, vai kavēt, liekot vairāk oglekļa izplūdi atmosfērā un imperiling mežu. Debates ir atkauliņoti zinātnieki viens pret otru un daži vides aizsardzības grupām, pret mežrūpniecība.

Pēdējā kauja nāk kā elektroenerģijas ražotājiem dažās Eiropas valstīs ir atvērtie koksnes kā atjaunojamās enerģijas, kas arī palīdzētu sasniegt mērķus, lai samazinātu siltumnīcefekta gāzu emisijas avots. ASV vides aizsardzības aģentūras (EPA), tikmēr ir uzskatot,kā izturēties pret koksnes dedzināšana elektrostacijas, saskaņā ar tīras enerģijas plānu Obama administrācijas iniciatīva samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas no elektroenerģijas nozarē.

Mežsaimniecības un biomasas enerģijas nozarēm un vairāki politiskie līderi no valstīm stipri apaugušas apgalvot, degoša koka disku turbīnas var būt zema oglekļa satura veidu, kā padarīt elektrību. Argumentācija ir relatīvi vienkārša: oglekļa atmosfērā, kad koki tiek dedzināti būtu novērsta galu galā, kā jauni koki aug viņu vietā.

"Mežu Amerikas Savienotajās valstīs ir stabila un ilgtspējīgi apsaimniekotiem un klimata zinātne ir konsekventi un skaidri jādokumentē oglekļa priekšrocības, izmantojot meža biomasas izmantošanu enerģijas ražošanā," Senators Susan Collins (R-ME), 3. februārī dienu pēc tam, kad likumdevēji apstiprina viņas malkas noteikumu pievienošanu enerģētikas likumprojekta Grozījums teica Senāta grīdas.

Grozījumi vada gan enerģētikas, gan lauksaimniecības departamentiem sekretāri un EPA, lai izveidotu meža biomasas enerģijas politiku un atzīt "oglekļa neitralitāte" tik ilgi, kamēr mežos vadītājs turpina būt izdevies audzēt kokus. To līdzfinansē septiņi senatori no valstīm ar aktīvo meža nozares divpartiju grupa — Maine, New Hampshire, Minnesota, Montānā un Aidaho.

Kolinzs sacīja preses relīzi, mērķis "palīdzēt nodrošināt, ka federālās politikai atjaunojamās biomasas izmantošanas ir skaidra, vienkārša, un atspoguļotu svarīgumu biomasas enerģijas nākotnes."

Bet kritiķi maksa par šo elektrostaciju oglekļa math ir daudz sarežģītāka, un grozījuma mērķis ir aizstāt zinātnisku spriedumu ar politisku deklarāciju. "Senāts ir par draudēja reglamentēšanu, kas ir oglekļa neitrālas, un tas nav," saka Philip Duffy, prezidents un izpilddirektors no Woods Hole centrs bezpeļņas klimata pētniecības grupu Falmouth, Massachusetts. Viņš palīdzēja uzrakstīt vēstuli un darbā zinātniekus ar foniem klimata, enerģētikas un meža ekoloģijas to parakstīt. "Tas būtu zinātnieku un inženieru Kopienā, nevis Senāts vai citā likumdošanas Kopienas, pasakot, kas ir oglekļa neitrālu."

Vēstulē norāda, ka koksnes relīzes vairāk oglekļa dioksīda nekā ogļu dedzināšana katrai vienībai jaudas ražo. Un tur nav pārliecības, ka oglekļa būs noslēdzot atpakaļ, kokus un zemi, zinātnieku uzmanību. Reģistrēto zemi varētu nodot citām vajadzībām, savādāk nekā tie, ko tie aizstāj varētu panākt jaunu mežu un kukaiņu invāzijas vai sausums varētu padara to grūti atjaunot koki.

Zinātnes ekspertu grupai, konsultējot par to, kā veido oglekļa izdalās no biomasas elektrostacijas EPA ir brīdinājusi ārstēšanai vienlīdz visos projektos. "Oglekļa neitralitāte nevar uzskatīt par visiem biomasas enerģijas a priori," žūrijas rakstīja 2012. gada pārskatu.

Šodien līdzīgu paneļa recenzē ierosinātā EPN vadlīnijas kā valstis vai uzņēmumu var aprēķināt, izmantojot, piemēram, koksnes biomasas elektrostacijas oglekļa emisijas. Šo darbu sāka pēc Obamas administrācijas lēmumu regulēt siltumnīcefekta gāzu emisijas no jaunas spēkstacijas. Tas arī būtu sekas saskaņā ar tīru enerģijas plānu, kurā ASV Augstākajā tiesā ir aizturēts laikā juridiska problēma.

Kamēr daži zinātnieki izteikt atrunas par skriešanās uz biomasas enerģiju, citi saka, tas varētu būt vērtīgs, zema oglekļa satura enerģijas avots. Tim Volk, meža zinātnieks pie valsts universitātes New York, Syracuse, daļēji atkarīgs kur degvielas nāk, saka. Viņš ir eksperimentējot ar ātraudzīgo krūmu vītoli, ko var novākt pēc 3 gadiem īsāks cikliem.

Volk saka, valstis un biomasas enerģijas nozarē apgrūtina trūkst skaidru, vienotu federālo pamatnostādnes par kuru spēkstacijas būs caurlaide pulcēšanās un kas nebūs. Viņš bija viens no vairāk nekā 100 zinātniekiem, kas parakstīts 2014 vēstuli EPA administrators Gina McCarthy mudinot aģentūra uzskata, ka oglekļa priekšrocības, izmantojot koksnes enerģijas.

"Es domāju, ka tas būtu atzīt visus meža biomasas kā oglekļa neitrālu aplam," Volk saka. "Bet pieņemsim izveidot novērtēšanas sistēma, kur mēs varam identificēt tos, kas būs zema oglekļa nospiedumu, un tiem, kas būs augsta oglekļa nospiedumu".

Collins grozījumu liktenis joprojām ir neskaidrs. Lai gan Senāta līderi šonedēļ teica, ka viņi vēlētos, lai drīz pabeigt darbu pie likumprojekta, varbūt jau nākamajā nedēļā, rīcība ir apstājies amid nesaskaņas par vairākiem jautājumiem, arī paredzēto finansējumu, lai risinātu dzeramā ūdens problēmas, Flint, Michigan. Jebkurš likumprojekts izriet no Senāta vajadzēs jāsaskaņo ar citu versiju jau pagājis House, un pēc tam paraksta priekšsēdētājs.

‍‍