Mājas > Jaunumi > Saturs

Profesionālā ražotājs kompleksās Wood granulu rūpnīca

Feb 24, 2017

Daudzās valstīs ir ievērojami resursi biomasas atlikumu, kas nav nepieciešami lauksaimniecībai. Tā kā ar tradicionālo degvielu izmaksām palielinās, izmantojot biomasas brikešu un granulu varētu augt. Tātad biomasas granulas ir ideāla izvēle ieguldījumiem.

QQ 截图 20160713091340.jpgMūsu uzņēmums ir viens no vadošajiem koksnes granulu malšanas uzņēmumiem Ķīnā, kas ir specializējusies projektēšanas un izgatavošanas iekārtu un pilnīgu Granulu Mill augiem uz pārstrādes rūpniecībai, barības maisījumu nozari un graudu pārstrādi.Plūsmas diagrammu koksnes granulu rūpnīca granulu veidošanas līnijas:

Mums ir uzstādītas daudz veselu granulu ražošanas līnijas Korejā, Indijā, Vjetnamā, Ungārijā un tā tālāk. Mūsu pilna pieredze pārliecinātos, ka mēs varam sniegt jums līniju ar augstas kvalitātes un stabilu darbību. Mūsu granulu pagatavošanas līnijas var veikt koka guļbūves, koka skaidas, zāģu skaidas, kukurūzas stiebrs, rīsu miziņu un tā tālāk vielu novadīšana labu granulas.

Šī līnija ir viens, mēs esam uzstādītas Korejā ar 5t / h jaudu. Tas ietver koksnes smalcinātājs, žāvētājs, dzirnavas, mikseri, kondicionieris, granulu dzirnavas, dzesētājs, pārbaudītājs un tā tālāk, mašīnu, atkarībā no dažādām izejvielām apstākļos.
6) 1.jpg