Mājas > Jaunumi > Saturs

Kokskaidu granulu tirgus Polijā

Oct 29, 2016

Biomasas enerģija attiecas uz enerģiju, kas glabājas organisko materiālu, piemēram, meža un lauksaimniecības produktiem. Biomasa ir galvenais enerģijas avots formā, malkas Apkure un ēdiena gatavošanai izmanto jaunattīstības valstīs. Attīstītajās valstīs, biomasas enerģija tiek izmantota kā degvielas avota elektroenerģijas ražošanā. Koksnes granulas ir viena veida biomasas enerģijas. Koka skaidu un redzēju putekļu ir galvenokārt izmanto izejvielas koksnes granulas, padarot Polijā. Tad ko par kokskaidu granulu tirgus Polijā?
Ogļu rezerves Polijas ir priekšā Rank Eiropā. Kā galvenais Eiropas eksportētāju ogļu, viņi izmanto ogļu primārā kurināmā ražošanā savu enerģiju. Grūti bitumenogles veicināja 48 % no Polijas enerģijas ražošanā. Tomēr, ogles ir neatjaunojamo enerģijas resursu. Ir svarīgi attīstīt atjaunojamās enerģijas. Biomasas granulu ir visbiežāk izmanto atjaunojamo enerģijas avotu. Meži aptver 28,8 % Polandand #39; s zemes platību, tādēļ ir izdevīgi veikt koksnes granulas. Koksnes granulas ir salīdzinoši tīrā degvielā. Granulu ražošana sākās Polijā 2003. Sākumā tie bija galvenokārt eksportē uz Zviedrijā, Dānijā, Vācijā un Itālijā. Iekšzemes patēriņš sāka palielināties sakarā ar pirmā granulu katli uzstādīta. Arvien vairāk cilvēku izrādīt savu interesi par koksnes granulas, ko ražokokskaidu granulu dzirnavas. Tagad Polija kokskaidu granulu tirgus strauji aug.
Runājot par Polijas kokskaidu granulu tirgus, ir dažas priekšrocības un trūkumi. Priekšrocības ietver ātri kokskaidu granulu iekšzemes tirgus attīstību un atvieglināt piekļuvi subsīdijas. Trūkumi ir nepietiekama infrastruktūra, augsta investīciju izmaksas granulu apkures ierīcēm un piegādes drošības granulu kā degvielu.

Gada kokskaidu granulu patēriņš ir 120000 tonnas Polijā, un tās iedzīvotāju skaits ir apmēram 38 miljoni. Vidējā koksnes granulu patēriņš ir tikai apmēram 3 kg uz vienu personu. Salīdzinot ar citām valstīm, ir daudz zemāka. Tāpēc šķiet, ka liels turpmāku tirgus izaugsmes potenciālu.
Ar kokskaidu granulu tirgus attīstību, ir nepieciešami ideāls kokskaidu granulu rūpnīcas. Kā profesionāls skrošu dzirnavas, piegādātājsFDSPvienmēr piedāvā jaunākās ziņas, pirmās klases aprīkojums un pēcpārdošanas apkalpošana.