Mājas > Jaunumi > Saturs

PHI grupai iegūt dienvidaustrumu ASV granulu rūpnīcu

Jul 12, 2016

PHI Group, ASV valsts uzņēmums koncentrējas uz tradicionālās enerģijas un atjaunojamās enerģijas, nesen paziņoja, ka sabiedrība ir parakstījusi nodomu iegādāties kokskaidu granulu ražošanas uzņēmums Southeastern ASV.

Mērķuzņēmuma un dažiem precizējumiem identitāte tiks uzskatīta par konfidenciālu līdz slēgšanai. Kopējā pirkuma cena par 100 procentiem no operācijas, izņemot saistības un naudas un tās ekvivalentu, ir aptuveni $9 miljonus dolāru. Darbība ir pakļauta noslēgt galīgo pirkuma un pārdošanas līgums, ierasts nosacījumi uzticamības pārbaudes, gan finansēšanas saistības.

36.000 kvadrātpēda ražošanas augu un uzglabāšanas mehānismu, kas atrodas 18 akrus 2009. gadā tika veidotas un iegāja ražošanu 2010. gadā. Gada produkcijas bija apmēram 100 000 tonnas gadā. Ieņēmumi bija 19,2 miljonus ASV dolāru un 12,4 miljonus ASV dolāru par fiskālajiem gadiem 2014 un 2015, attiecīgi.

Uzņēmums plāno parakstīt galīgo pirkšanas un pārdošanas līgumu nākamo divu nedēļu laikā un turpināsies, lai pabeigtu pienācīgu rūpību nodrošināt nepieciešamo pirkumu un rīcības kapitāla, slēgt darījumu.

PHI grupa pēta iespējas ražošanā un pārdošanā un mārketingā, tostarp pievienojot jaunas produktu līnijas, kas seko pēc slēgšanas.

Henrijs Fahman, CEO, PHI grupu, teica, andquot; Mēs uzskatām, ka mēs varētu palielināt ieņēmumu līmeni starp $37 līdz $44 miljoniem eiro gadā, ja mūsu stratēģijas ir veiksmīga. Mēs jūtamies pārliecināti, ka slēgšanas puķei kokskaidu granulu vai Vjetnamas balstās Klusā okeāna Petro LPG uzņēmuma iegādes pretendēt PHI grupas uplisting Nasdaq Stock Market.andquot;


FDSP specializējies ražošanaskokskaidu granulu augiunkokskaidu granulu mašīnuun nodrošinot inženierzinātņu uzstādīšanas pakalpojumi, kā arī. Mēs vēlamies, mēs varam pievienoties ātra attīstība un lojālas sadarbības izveidi nākotnē kopā ar klientiem ar mūsu companyand #39; s vismodernākajām zinātniskās projektēšanas, izcilas tehnoloģijas un augsta līmeņa produktu kvalitāti un perfekta servisa.