Mājas > Jaunumi > Saturs

Granulu problēma: Biomasas & klimata

Mar 17, 2016

Ar draudošo klimata saistības, Eiropas Savienībai irmandatedthat20 procenti no tās enerģijas nāk no atjaunojamiem enerģijas avotiem ar šādu 2020.As, daudz elektroenerģijas ražotāji ir fueling to ar koksnes biomasu, parasti novāc no mežiem boileri un ārpus meža avotiem, piemēram, Dzirnavu atkritumus un būvniecības atkritumus un tad saspiests blīvs granulu degšanas. Tas ir apopular alternativeto vēja un saules enerģija, un vienu, kas ir jāmaksā kā "atjaunot" un "oglekļa neitrāla." Bet tas ir?

No jauna reportsent vakar uz ASV vērtspapīru un biržu Komisija apgalvo, ir maldinoši etiķetēm thatthose — ne tikai valdības cenšas oglekļa samazināšanas saistību izpildei, bet uzņēmumiem, kas ražo koksnes biomasas ieguldītājiem.

Atskaiti, izstrādājusi bezpeļņas vides groupsPartnership IntegrityandDogwood alianses politiku, aizņem konkrētu mērķi pie biomasas giantEnviva partneriem, kas pieder seši kokskaidu granulu ražotnes dienvidu Amerikas Savienotajās valstīs un ir viena no valsts lielākie eksportētāji uz spēkstacijām Eiropā. Ziņojumā apgalvo, ka Enviva "sagroza faktiskās emisijas no degšanas koksnes granulas kā kurināmo, plaši pārstāvot savu produktu kā '' oglekļa emisiju samazināšanu, salīdzinot ar ogļu dedzināšana, nesniedzot nepieciešams konteksts izpratnei šo prasību ierobežojumi."

Ziņojumā kritizē twomajor pieņēmumus par biomasas: 1) ka degošas koka forelectricity productionreduces planētas sasilšanu emisijas salīdzinājumā ar ogļu un 2) tik ilgi, kamēr jauni koki tiek stādīti aizstāt thebiomass, kas tiek ierakstīts, neto emisijas no biomasas enerģijas būtībā ir nulle.

Taču šie apgalvojumi ir pārāk vienkāršots, daži zinātnieki apgalvo.

"Teikt, ka biomasas oglekļa neitrālu patiešām mēģina noslēpt bumbu no sabiedrības un lēmumu pieņēmēju," teica Sami Yassa, vecākais zinātnieks ar valsts resursu aizsardzības Padome, kas nesen analizēja Enviva ir koksnes granulām. "Mystudy … kategoriski atspēko šo prasību. Mēs parādīsim, ka biomasas rada emisijas, kas ievērojami pārsniedz ogļu un šo emisiju saglabājas atmosfērā desmitiem un desmitiem."

William Schlesinger, biogeochemist un emeritus, Cary ekosistēmas pētījumu institūta, prezidents piekrita, norādot, ka "koksnes degšanas izdalās CO2 gandrīz uzreiz, tā kā regrowth no koka un izaugsmes ņem desmitiem."

Biomasas piekritēji apgalvo, ka labas meža apsaimniekošanas — tostarp stādīt jaunus kokus, kas augs un slazdu tiek atbrīvota, ja koksnes materiālu brūnināts oglekļa — ir atbilde. Tas var būt tehniski patiesi, daži zinātnieki apgalvo, bet gan matemātikas, gan īstenošanas ir sarežģīts, daļēji dēļ nepieciešama regrow mežiem, thetimescales, kā arī jo veidu oftrees un koksnes materiālu tiek novāktas patiešām jautājumiem. Ražas novākšanas vecā pieaugums mežu granulas, piemēram, būtu ievērojami atšķiras sekas, nekā izmantojot celtniecības gruži, zāģmateriālu dzirnavu atkritumus vai pat invazīvas nezāles kā switchgrass.

Stiebrzāļu vai jaunos kociņus, ierakstīšanu Schlesinger teica, "var būt noderīga antropogēnā oglekļa dioksīda emisiju samazināšanu. Burning nobriedusi un veco augšanas koku nav."

Mums nav ne jausmas, kur veidojas koksnes granulas, ko ražo Enviva,"viņš piebilda:"un kādu tiešu pierādījumu [liecina], ka tie nāk no lieli, veci koki."

Kent Jenkins Jr, runasvīrs par Enviva, apstrīdēja šo punktu e-pasta ziņojumā.

"Mūsu koksnes granulu sastāvā mainās atkarībā no veida koksni, kas pieejami mūsu sešiem dažādiem augiem," piekrita Dženkinss. "Ko neatšķiras ir mūsu vispārējās plānošanas politika. Mēs izmantot zemas kvalitātes vai atliekas koksni, kas nav noslīpēti vērā augstas vērtības produktiem, piemēram, kokmateriālus vai mēbeles. Tas ietver PAPĪRMALKA; slimo, greizs, puvuši vai mazizmēra kokus; zari, topi un filiāles; koka skaidas; un zāģu skaidas. “

Jenkins, arī atlaist pašreizējo ziņojumu par Enviva kā reklāmas triks, un sagatavoto paziņojumu uzņēmums iebilda lielākā daļa grupas kodols apgalvojumus, norāda uz to, ko Envivaconsiders asolidscientificbasisfor usingcarefully harvestedbiomass.

(Uzņēmuma pilnīgu pārskatu ishere).

Overthe pēdējo gadu laikā severalmajorstudieshave secināja, sadedzinot biomasu, zināmos apstākļos var radīt evenmore oglekļa dioksīda nekā ogļu dedzināšana. Un pēdējā augusta visi biomasa bija vides aizsardzības Agencybucked nozares pressureand, reģistrēts thatnot oglekļa neutral(page 225), norādot, ka "oglekļa neitralitāte nav lietderīgi priori pieņemot."

Kāds ir iemesls, kāpēc Mary Booth, dibinātājs partnerības politiku integritāti, cer, ka vēstuli ar SEC iesniegšanas būs spēkā valdības tostep, pieprasīt lielāku pārskatāmību no Enviva un līdzīgiem uzņēmumiem par nekustamo worldclimate priekšrocības saviem produktiem.

"Ir svarīgi, lai mēs būtu pārredzamības reālā emisiju ietekmi dažādu atjaunojamo enerģiju tehnoloģijas, ja gribam gūt panākumus, samazinot emisijas," viņa rakstīja e-pastu. "Samazinot tos uz papīra nav pietiekami. Atmosfērā, nesaņēma šo piezīmi."