Mājas > Jaunumi > Saturs

Ekstrakta koncentrāta dzirnavu Ring mirst un rullīšu atšķirību korekciju

Jul 14, 2016

Gredzens mirst un rullīšu shellis svarīgi regulēšanas parametru skrošu dzirnavas operācijā. Korekcijas ir arī viens no svarīgākajiem soļiem pirms pelletmill operācijas. Atšķirību korekciju racionalitātes tieši ietekmē skrošu dzirnavas komunālo pakalpojumu veiktspēju. Pienācīgas korekcijas būs neiekasē skrošu dzirnavas sasniedz lielāko jaudas, paildzināt rullīšu un zvana laiks mirt ir pakalpojumu, tādējādi samazināt ražošanas izmaksas, saglabāt produkta izmaksas un uzlabot ekonomikas labā.


Parasti ir pulksteņa rādītāja virzienā, ja skrošu dzirnavas ir aprīkots ar diviem veltņiem, uzstādot veltņi, mums būtu jāliek pa kreisi rullīšu maximumdecentered jutting malas labajā apakšējā ceturksnī gredzenu mirst rotācijas virziens. Ja ar skrošu dzirnavas ir aprīkota ar vairākiem veltņi, neiekasē, ekscentriska, pielāgojot bloku rotē pa pretējo braukšanas virzienu gredzenu mirst, veltņi pārvietojas gar gredzenu die pieskaras virzienā. Citādi nav pareizi instalēts veltņiem un var instalēt no jauna saskaņā ar iepriekš minētās darbības.

Gredzena mirst un rullīšu plaisu parasti ir 0.3mmn-0.5mmn, rullīšu ārējās virsmas un gredzenu mirst iekšējās virsmas ir nedaudz pieskārās, pielāgojot un rullīšu nedaudz kustas vai pat Nr pārvieto zem pagriešanas gredzens mirst. Parasti, ja mirst gredzena caurums ir mazs, atšķirība ir nedaudz mazāks, bet ja mirst gredzena caurums ir lielas, atšķirība ir nedaudz lielāks; Jauna rullo plaisa ir neliela, turpretim vecā gredzenu mirst plaisa ir liels; saspringto atšķirības starp rullīša un gredzenu mirst radīs viegli bojājumi un arī radīt troksni, gluži pretēji, zaudēs plaisa rada materiāla saspiežot ar grūtībām.


Bet gredzenu mirst un rullīšu čaulas apaļums iegūt deformēts, pēc termiskās apstrādes, tā laikā pielāgojot, ir pieskarties rullīšu lielākais ārējais diametrs gredzenu mirst mazākais iekšējais diametrs, atšķirība joprojām ir 3,0 mm - 0,5 mm, pielāgojot parasti sauc saltant kontaktu reglamentējot. Nekad pieskarties gredzenu mirst lielākais iekšējais diametrs rullīšu vismazākais ārējais diametrs, citādi, kad rollerbiggestexternal diametrs pieskaras mazākais ruļļa iekšējais diametrs, būs papildus radiāls spēks (trieciena slodze) un virsnormas metāla berzes noice.


Parasti, skrošu dzirnavas rullīša un gredzenu mirst tiek uzstādīta karājās veidā. Sakarā ar papildu ārējo radiāls spēks, karājas gaismu vibrē un counteractive spēkā iet no ruļļa gredzenu mirt, kas padara gredzenu die cieš mainīgu stresa ciklu un asaru un atraisīt gredzenu mirst fiksācijas starplikas apakšā, turklāt gredzenu mirst fiksācijas bultskrūves cieš no shear stress.


Tādējādi mēs varam redzēt šo plaisu rollerand gredzenu mirst ne tikai ietekmē grūtības granulas, bet ietekmē arī pellet mill pakalpojuma laiku. Skrošu dzirnavas operācijas laikā ja gredzenu mirst fiksācijas skrūvi un rullīšu gultņu vienmēr pārtraukums, un nav nekāda acīmredzama iemesla, ir generallyit, jo gredzens mirst un rullīšu apaļums ir ārpus formas un gredzenu mirst un rullīšu plaisa ir pārāk mazs.