Mājas > Jaunumi > Saturs

Jaudas granulu izkratīt

May 20, 2016

2015. gada sākumā biomasas Magazine bija izsekošanas 46 dažādu granulu ražošanas projektus dažādos posmos, attīstības, ne jau aktīva būvniecība. Kopā 46 projektu veidoja vairāk nekā 9 miljonus tonnu ražošanas jaudu un nozares iekšējā sāka jautājums un neraizējoties par nikns overbuilding.

Mike Curci, Ziemeļamerikas kapitāla pārdošanas menedžere Andritz, šajā aktivitātē paredzēts aizņemts gadu. "Pagājušajā gadā vien mēs runājām ar droši vien 35 līdz 40 dažādu projektu izstrādes sākuma stadijā," viņš saka. "Iespējams 85 procentiem no tiem saņēma budžeta piedāvājumu un sīkākas ziņas no mums."

Andritz, vadošais ražotājs koncentrāta preses un citu materiālu apstrādes iekārtas, piegādā iekārtas ieteikumus un cenu kā attīstības komandas darbā jāsaprot kapitāla izmaksas, kas nepieciešams, lai saņemtu augu, kas veidota un darbojas.

Kā 2015 izspēlēta, tomēr, dolārs jāstiprina, maigām ziemām raksturojama lielākā granulu patērē pasaules un zemu izmaksu ražotājiem gobbled izveidota jaunās pieprasījums Āzijā. Vienlaicīgi, stāsti par sākuma izaicinājumiem līdzīgi izmēra ražošanas iekārtām sāka cirkulēt. Investoru uzticību sāka atšķetināt.

Visā 2015 augu datu apstiprināšanas centienus, biomasas Magazine apstiprināja, ka darbību bija pārtraukuši 16 46 koncentrāta projektu izstrādes stadijā, bet vēl nav būvniecības attīstība. Kopā šie 16 projekti pārstāv vairāk nekā 5 miljonus tonnu gada ražošanas jaudu. Iekārtām, biomasas Magazine varēja sasniegt, vairāk nekā puse minēja zaudēja investoru un zaudēja finansējumu kā galvenais iemesls attīstība apstājās.

Don zemi, līdzīpašnieks procesu un glabāšanas risinājumi, šos konstatējumus nav pārsteigums. "Šī lieta ir, kad jūs meklējat pie kokskaidu granulu augi, liela problēma ir salīdzinoši neliels skaits augi, kas tur ar lielu jaudu (350000 tonnu), kas ir bijis veiksmīgs," viņš saka. "Tur bija dažādas problēmas ar projektiem, ko apturēt, bet investīciju baņķieri un uzņēmumiem ārpus tur liekot naudu rūpniecībā, problēma, viņi, kam šobrīd redz daudz cīņas, un augiem, kas ņem divas, trīs, vai ne vairāk kā piecas gadus, lai saņemtu uz plāksnītes jaudu."

Gan zemes, gan Curci ir perspektīvās, sauju periodisko tēmām rodas no šiem projektiem, kas apstājušies. Pirmkārt, starp tām ir plānotā jauda. Vidējais jaudas biomasas Magazine iemācījušies vairs tiek izstrādātas 16 projektu bija 325,000, un pieci projekti tika vērstas vairāk nekā 500000 tonnām gada produkcijas. "Attīstītāji piezemēšanās uz šīs plānotās jaudas, jo viņi uzskata, ka ražošanas apjomi šajā līmenī būs nepieciešams izkraut patēriņa nolīgumu ar Eiropas lietderība," saka, ka zeme. Apgalvojums ir jēga. Patēriņa līgums ar lietderība ar apjomīgiem bilance sniedz aizdevējiem un projekta investoriem ar pārliecību un granulu pircēji ir parādījuši, iepērkot granulas no liela, multifacility ražotāji dod priekšroku. Izaicinājums, tomēr ir atkarīga no izejvielu loģistika, nepieciešams konsekventi padeves iekārta ar šāda veida jaudu. "Ja es veidotu augu tieši šeit, kur es stāvu, un es meklēju, lai ražotu 500000 tonnu gadā, I'm gonna nepieciešams zaļo produktu gadā 1 līdz 1,2 miljoniem tonnu," Curci saka. "Lai iegūtu, ka, pamatojoties uz to, kur es esmu, es esmu gatavojas rādiuss ir 75 vai 100 jūdzes, lai iepirktu visu šo materiālu ir norūpējusies, ka es esmu Florida un visur es savukārt esmu meklējat pie priedes."

Šo izaicinājumu, zemi atzīmē, pārsniedz projekti tiek izstrādāti un ietver projektus, kas jau ir uzbūvētas. "Tur nav vienu jaunu ražotni, kas zina, kas ir spējusi to plāksnītes spējas sasniegt divu gadu laikā," viņš saka. "Nevar atvērt tikai iekārtas, mest vārtus vaļā un sagaidīt, ka materiālu apjomu jums būs nepieciešams tikai parādīsies!

Curci, augi, kas šāda mēroga rezultātu plānošana būs jācīnās ar ar to, ko viņš prasa "Trīs Ms" koncentrāta augu projektu izstrāde: naudas un materiālu tirgus. "Es teiktu, ka es saņemu telefona zvaniem 50 procenti ir no cilvēkiem, kuriem nav visi trīs Ms vietā un labi saprotama," viņš saka.

Projekta attīstības piltuvi koncentrātu jomā pilnīgi tukšs, bet projektiem, kas paliek gan neizskatījās ne savādāki nekā tie, kas cīnījās un galu galā neizdevās saglabāt tempu. Saskaņā ar augu biomasas Magazine datiem 30 projekti ir vēl izstrādes stadijā, kas pārstāv vairāk nekā 4 miljonu tonnu jaudu. Tikai pieci no šiem 30 tiek plānots ar jaudu vairāk nekā 300,000 un vidējā jauda atlikušo projektu vidū ir mazāks par 150000. "Tas, ko mēs esam redzējuši darbā ir tādas iekārtas, 180000 līdz 200000 tonnu," Curci saka. "Loģistika ir daudz vieglāk pārvaldīt un kapitālu, kas vajadzīgs, ir ievērojami mazāk."

Kas vēl jāredz ir vai koncentrāta ārvalstu pircējiem būs jebkura apetīte iesaistīties patēriņa līgumus ar ražotājiem šīs jaudas klasē.

Saskaņā ar zemi, gan Curci, projektus, kas stāv labākā iespēja, kā saglabāt investoru interese sekmīgi kapitalizācijai un pārceļas uz būvniecības ir augi, kas atpazīst ienākošo un izejošo loģistiku ietekmi un ļaut, lai ietekmētu savu attīstības stratēģiju. "Es domāju, ka jūs dodas redzēt mazajiem un vidējiem dzirnavas ir vairāk panākumus," saka, ka zeme. "Tu esi gatavojas redzēt tos ūdensceļos un gandrīz laba dzelzceļa infrastruktūras, kas savieno tos efektīvi ostā. Visbeidzot, es domāju, ka projektiem, kas galu galā veiksmīgi tiks strādā cilvēki ar praktiskas zināšanas par koksnes pārstrādi."