Mājas > Jaunumi > Saturs

Par saimniecības graudu uzglabāšanas tvertnes Austrālijā

Aug 25, 2016

Cenu Fluxing eļļas un graudu bojājumus zemniekiem ievērojami pēc novākšanas periodā. Neuztraucieties, jums saimniecībā graudu uzglabāšanas silo, tas jums labāko risinājumu tā cīnīties pret cenu fluxing tāpēc, ka jūs uzvarēt spēli Agro-Coporation

Uzsaimniecībā graudu uzglabāšanas tvertnes sistēmapiedāvājam jums iekraušanas, izkraušanas, glabāšanas, storagestatus eļļas un graudu uzraudzības risinājumu integritāti.

Krātuves eļļas un graudu, bunkurā savā saimniecībā, nozīmē, ka jūsu ievāktas un pārdodot graudu un eļļas vairākus mēnešus pēc faktiskās ražas novākšanas laiku. un jūs varat saņemt vairāk laikā, kad ir zems eļļas un graudu piegādi, bet cena ir augstāka.

Par saimniecību graudu uzglabāšanas tvertnē bija paredzēti HOT-GALVANIZED tērauda plāksnes, velmēta un štancēti ar vienu reizi, lai stiprinātu plāksnes un vienādot viegli Komisijai, biezām cinka aptverto slānis būs graudu uzglabāšanas tvertnes vairāk nekā 25 gadus strādā priekš jums.

Obligāta iekšējiem vai ārējiem stiffener uzlabotu stabilitāti un strukturālās visa uzglabāšanas tvertnes stiprību pēc pilnībā pieder eļļas vai graudu.

Turklāt tur jāieregulē ar kāpnēm un drošības būris, inspekcijas lūku un tā tālāk

Protams, ir arī citi auxilary iekārtas un sistēmas uzturēšanas un kontroles jums eļļas un saimniecībā graudu uzglabāšanas statuss.

ieskaitot

Aerācijas sistēmas

Graudu tvertnes līmeņa monitoringa sistēmā

Bunkurā graudu temperatūras monitoringa sistēma

graudu preclean siets

graudu slaucīšana svārpsts