Mājas > Jaunumi > Saturs

Īss būvniecības cikla auzu tērauda tvertne uzglabāšanai

Nov 20, 2017

Materiāli uzglabāšanas tvertnei

Graudi, kukurūza, SBM, olīvu, kviešu, kukurūzas, pākšaugu, sojas pupu, sorgo, kaļķakmens, alumīnija oksīda, oglekļa, plastmasas granulu, sēra, asfaltbetona, cementa, akmens, zāģu un koka granulu utt.

FDSP Silo plaši izmanto pārtikas, barības, miltu, eļļas, alus, ķīmiskās, celtniecības materiālu, ostu, vides aizsardzības un citās rūpniecības jomās.

silo

Galvenie trīs tipa silos:

Tēraudu tvertnes piltuve, Tērauda tvertne ar plakanu dibenu un cementa biezums.

Piltuves dibens praktiski padara dabisku plūsmu, bet jauda ir ierobežota, bet plakana

A, tērauda kājs var atbalstīt 1500 tonnas maksimālo, parasti, ja viens silo ios ne vairāk kā 1500 tonnas, mēs conmnd pieņemt šāda veida.

B, plakana grunts tvertne, kas var atbalstīt vairāk smilšu, un šis tips ir lētāks, bet plakans vajadzīgs enerģijas padeve smilšu ārā.

C, cementa tvertnes grunts tvertne var atbalstīt 5000tons max, apvienojot gan Aand B, gan dabiskās plūsmas priekšrocības un lielāku jaudu, bet to ierobežoja vietējā cementa cena.


FDSP uzglabāšanas tvertnes priekšrocības:

1. Mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi siloņu būvniecībā.

2. Kā viens no lielākajiem silo ražošanas uzņēmums, mēs esam ieviesuši vairāk nekā 20 komplekti pārstrādes vienības, un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. FDSP nodrošina pagrieziena atslēgu silo projektu no apspriešanās, projektēšanas, būvdarbu, ražošanas, pārdošanas servisiem.

4. Karstā cinkota tērauda plāksnes tiek izmantotas tvertnes korpusam, un cinkotais tērauds tiek izmantots arī skābbarības jumta lādītes, kapuces, margu, caurumu temperatūras mērīšanai, lūkas un kāpnēs, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.