Mājas > Jaunumi > Saturs

Piezīme: motors ir šķeldas mašīnu apkopes pamats

Sep 19, 2019

Zāģu skaidu granulu dzirnavu motora uzturēšana ir ļoti svarīgs uzdevums. Ražojot un pārstrādājot zāģu skaidas granulas, apkārtējās vides putekļu un nepārtrauktu darba spēju dēļ, operators bieži novārtā atstāj motora uzturēšanu kā zāģu skaidu granulu rūpnīcas sirdi. Lai uzturētu motoru, operatoriem vispirms jāsaprot motora uzbūve: motoru veido statora serde, statora ierosmes tinums, rotors, rotējošā ass un gultnis. Motors darbojas, pārveidojot mehānisko enerģiju caur elektrisko enerģiju, lai radītu ātrgaitas rotācijas kustību. Starp tiem gultnis ir svarīga garantija vienmērīgai motora vārpstas darbībai ar lielu ātrumu. Šeit galvenā prioritāte ir gultņu uzturēšana, kas tieši ietekmē visa motora dzīvi. Par motoru gultņu uzturēšanu kļūst aktuāls jautājums.

Kā uzturēt motora gultņus. Tā kā motors darbojas ar lielu ātrumu, jāgarantē, ka gultņi katru brīdi tiek ieeļļoti, manuālā eļļošana noteikti neatbilst šī motora gultņu eļļošanas prasībai, un manuālā apkope vienmēr rada kļūdas. Nav pārliecināts, cik daudz tauku ir iesmidzināts. Pārāk mazs smērviela nevar garantēt eļļošanas prasību. Ja smērvielu ir par daudz, smērviela novecojas, sacietē, pārziepjojas un citi faktori paātrina motora bojājumus. Kā nodrošināt pareizu motora gultņu eļļošanu un kā vienmēr saglabāt vislabāko gultņu eļļošanas stāvokli. Atkarībā no motora gultņu smērvielas nepieciešams regulāri un kvantitatīvi ievadīt smērvielu.

Kopā ar iepriekšminētajiem faktoriem motora gultņu tehniskajā apkopē jāizmanto smērviela, kuru var laika ziņā kvantitatīvi un savlaicīgi piepildīt atbilstoši motora gultņu eļļošanas prasībām. Izmantojiet automātisko smērvielu, lai sasniegtu laiku un daudzumu, un elastīgi izvēlieties eļļošanas ciklu atbilstoši atšķirīgajam gultņa degvielas patēriņam. Tas atbilst motora gultņu eļļošanas prasībām, lai motora gultnis visu laiku būtu vislabākajā eļļošanas stāvoklī, lai motors varētu iegūt ilgāku kalpošanas laiku.

FDSP ir pilns tehniskā atbalsta klāsts un savlaicīgs un savlaicīgs pēcpārdošanas serviss, kas palīdzēs jums izveidot stabilu un uzticamu biomasas ražošanas līniju ilgtermiņa ieguvumiem.

木屑.jpg