Mājas > Jaunumi > Saturs

Ne visas koksnes granulas ir oglekļa-neitrālu, saka vides aizstāvis

Jun 24, 2016

Vides aizstāvis saysthe kokskaidu granulu ražošanas kaitē ekosistēmas Amerikas Savienotajās valstīs un vēlas jaunas jurisdikcijās, piemēram, Ziemeļrietumu teritorijas rīkoties piesardzīgi.

Sasha Stashwick asenior advocatewith dabas resursu aizsardzības Padome, New York City, teica dramatiski pieaug starptautisko pieprasījumu pēc koksnes granulas un vāja noteikumi ļāva clear-cutting Dienvidaustrumu Amerikas Savienotajās valstīs.

Viņa teica, kad dzīvo koki tiek lietoti, lai pieņemtu koksnes granulas, nevis dzirnavu koksnes pārpalikumi, koksnes granulas, vairs nav oglekļa neitrālu — viens no iemesliem N.W.T. valdība nolēma veicināt produktu kā rezerves forfossil degvielu.

Vismaz divi ziemeļu uzņēmumi plāno dzīvot koksnes ražas un pārdot piedāvāto koksnes pelletmill teritorijā.

andquot; Politika, kas atbalstītu nozari daudz sarakstītas ar šo pieņēmumu, ka koksnes granulas ir oglekļa neitrālas, andquot; Stashwick teica.

andquot; mūsu secinājumi ir tādi, ka, kad pat salīdzinoši neliela daļa no visa koki veido koksnes granulas, jūs galu galā pieaugošo oglekļa emisijas, salīdzinot ar akmeņogļu un dabas gas.andquot;