Mājas > Jaunumi > Saturs

Jauns granulu augu gatavošanās jūlija vidū atvēršana

Jun 27, 2016

Edgecomb cilvēks zarojumpunkts viņa meža apsaimniekošanas darbības. Erik Carlson, licencēta mežsargs un sertificētu reģistrēšanu profesionāli vairāk nekā divus gadu desmitus, līdz viņa jaunu kokskaidu granulu rūpnīcu Boothbay, jūlija vidū atvēršanai ir aizņemts iestatījums.

6. jūnijā, viņš pavadīja gandrīz 12 stundas izkraušanas trīs piekabes kravas slodzes granulu veidošanas iekārta sūta Zengzhou, Ķīnā. Karlsons cer radīt 800 tonnas koksnes granulu gadā, lai finansētu savu jauno riska. Viņa interese šajā nozarē bija veicināja paaudzes garumā Maine papermaking nozarē cīņas. Karlsons vada woodlots un pārdod nekvalitatīvās koksnes Maine papīra dzirnavas.

Viens no viņa lielākajiem klientiem ir aizmugure ir Jay Androscoggin Mill. Aizmugure slēgts tā Bucksport dzirnavu 2014, kā rezultātā dzirnavu paliekām nepieciešamību celulozes. Maine ir papīra dzirnavas ir liela koksnes celulozes tirgus nākamajām paaudzēm. Karlsons reiz aprakstīts zemas kvalitātes koksne, kā "labu maz cits nekā celulozes izgatavošanai".

Bet vienu dienu, Karlsons atklāja citu celulozes tirgus: granulu krāsns operatoriem.

"Es redzēju maisā tie ražoti Kanādas, un domāju, ka tas ir lielisks veids, kā saglabāt vietējās mežsaimniecības produktu, dzīvu, un tajā pašā laikā radītu darba vietas," viņš teica.

Kā viņš sāka viņa meklē kokskaidu granulu ražošanas iekārtas, viņš atklāja, ka vajagot mašīnu nebija pieejama Ziemeļamerikā. Carlson būtu nepieciešama iekārta, ko ražo Ķīnas Tautas Republikas. Viņš sazinājās ar Zhenghou Whirlston mašīnas uzņēmumam par iekārtu iegādi.

"Man bija sazināties ar Ķīna, jo visām mašīnām, kas ražotas Ziemeļamerikā ir visi liela mēroga darbībām. Man lūdza atļauju no Ķīnas valdību, lai tūrisma iespējas, un es pavadīju divas dienas tur februārī,"viņš teica.

Karlsons iegādājies pilnu ražošanas līniju, kas ietver debarker, koksnes chipper, žāvētājs, skid steer liekšķere, malkas plīts, hammermill un bagarmašīna aptuveni $111,000. Karlsons teica, ķīnieši deva viņam pazeminātām cenām aprīkojumam. Viņš lēsts, chipper, ražoti Ķīnā izmaksātu ievērojami vairāk ir Ziemeļamerikā. Viņš teica, šmaugāks ķīniešu lika viņam izmaksāja aptuveni $8,900, bet viena Ziemeļamerikā, kas varētu izmaksāt gandrīz Ls 60000.

"Izrādījās labs darījums par abām pusēm," sacīja Karlsons. "Viņi to pārdeva man šādu lētu cenu, jo tagad visi nākotnes Ziemeļamerikas klienti var nākt šeit izbraukšana darbību tā vietā, lai iet visu ceļu uz Ķīnu."

Viņš ir aizņemts, organizējot savu ražotni, 40-pēdu x 60 pēdu struktūra atrodas vienā akru Boothbay industriālais parks.

Tiklīdz Karlsons sāks darboties, viņam ir vajadzīgs, lai pārbaudītu viņa koka granulas. Viņš sūta savu ražoto koka granulu Menas universitātē pie Orono. Viņa produkts ir jāatbilst granulu degvielas valsts standartus. Pārbaudes pasākumiem, mitruma saturs, blīvums, pelnu saturs un britu termālo vienību (BTUs).

Viņš arī grib atrast savu jauno produktu tirgus. Karlsons plānus sazinoties vietējā datortehnikas veikalos. Viņš plāno pārdot koka granulas maisiņos 40 mārciņas. Viņš plāno, sākot ar vienu pilnas slodzes darbinieku un pievienot vēl četrus gadus trīs.

Karlsons teica, visā projektā iekļauti 15 stundu lidojums uz Ķīnu februārī, runājot par Donald Trump un ASV prezidenta vēlēšanas ar Ķīnas pilsoņu izsekošana savas ražošanas līnijas iekārtas no Ķīnas uz Bostonu un plānojot savu jauno biznesa darījumus.

Viņš ir visvairāk satraukti par potenciāli paredz palielināt vietējo ekonomiku.

"Nodrošinot darbavietas šeit Boothbay reģionā patiesi excites mani," viņš teica. "Tas varētu samazināties dzīvoklis uz savas sejas, bet cerams tas izdosies un maniem darbiniekiem piedāvā labi apmaksātu darbavietu."

Karlsons izveidoja C un L mežsaimniecības, kokmateriālu konsultāciju un mežizstrādes uzņēmums pirms 20 gadiem.