Mājas > Jaunumi > Saturs

Kas ir biomasas?

Mar 23, 2018Biomasa ir degviela, kas ir izstrādāts no organiskas vielas, atjaunojamo un ilgtspējīgu enerģiju, kuru izmanto, lai izveidotu elektroenerģijas vai citu enerģijas veidu avots.


Daži piemēri no materiāliem, kas veido biomasas degvielām ir: metāllūžņu krāmiem; meža būvgružu konkrētām kultūrām; mēsli; un dažu veidu atkritumu atlikumu.


Ar pastāvīgu piegādi atkritumu-būvdarbos un ēku nojaukšanā darbības netiek izmantota papermaking, lai cieto sadzīves atkritumu-Wood zaļās enerģijas ražošanu varētu turpināt bezgalīgi.


Biomasa ir atjaunojamas degvielas, lai ražotu enerģiju, jo avots: atkritumu atlieku vienmēr pastāvēs-metāllūžņu koka, Dzirnavu atlikumiem un meža resursi; un pienācīgi apsaimniekotiem mežiem, vienmēr būs vairāk koku, un mums vienmēr būs kultūras un atlikušo bioloģiska materiāla no šīm kultūrām.


Biomasa piedāvā citu ievērojamas vides un patērētāju priekšrocības, ieskaitot meža veselības uzlabošanu, aizsargāt gaisa kvalitāti un piedāvājot visvairāk uzticamu atjaunojamo enerģijas avotu.


Ja jums ir interese, var sadarboties ar mums un sazinieties ar mums!