Mājas > Jaunumi > Saturs

Ir nepieciešama barības mašīnas & Engineering aprīkojumu no Liangyou

Sep 11, 2017

Uzņēmums, kas iepriekš bija pazīstams kā Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd., jo uzņēmums, uzņēmums pastāvīgi pilnveido produktu struktūrā un rūpniecības modernizācija, jāievēro kvalitātes politika "uzmanību detaļām, nepārtraukta uzlabošana", paātrinātu produktu ražošanas un kvalitātes uzlabošanu, kas vērā sešas galvenās uzņēmēja - dzirnaviņas, mikseris, granulator dzesētājs, smalcinātājs, ekrāna izmēru kā pārstāvis, nodrošinot "drošam, enerģijas ietaupījums" stand-alone ražojumiem un inženierzinātnes pakalpojumu globālajā klientiem, radot augstas kvalitātes, zema enerģijas patēriņa un spēcīgu stabilitātipadeves mašīnasprodukti un pilnīgu inženieru kopām.

4.jpg

Mums ir profesionāli tehniskā grupa, divi departamenti izstrādā vienu mašīnu un pielāgošanaspilnīga granulu līniju risinājumu. Lielākā daļa no mūsu inženieri ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredze šajā jomā un arī ārvalstu projektos ir liela pieredze.

 

Ar mūsu izcilu tehniskā grupa mums ir nopelnījis daudz sertifikācija mūsu mašīnām, kā arī daudz patentēts dizainparaugs.