Mājas > Jaunumi > Saturs

N.W.T. kokskaidu granulu dzirnavas vēl vienu soli tuvāk realitātei

Jun 14, 2016

Ierosinātā kokskaidu granulu riska Enterprise, Northwest Territories, ir ieguvis zemi tās dzirnavas, apvienojot sešu gadu belziens ar attīstības soli tuvāk realitātei.

Aurora koksnes granulas SIA prezidents Brad Mapes teica uzņēmums iegādājies 320 hektārus zemes no Hamleta jeb aptuveni četrus kvadrātkilometru. Vietnē ir apmēram divu kilometru uz dienvidiem no pilsētas.

andquot; pagāja mazliet laika, lai saņemtu visu, kas notiek. Es donand #39; t zināt, kāpēc. Jūs zināt, kā valdība strādā, andquot; Mapes, teica.

Mapes vispirms paziņoja, ka 2015. gadā novembrī zemes darījumu parakstīšanas. Darījums slēgts agrāk maijā.

andquot, Itand #39; s milzīgs gabals zemes, andquot; Mapes, teica. andquot; es esmu gandrīz 100 centsure itand #39; s pirmais gabals zemes Hamlets jebkad ir sold.andquot;

Hamlets Enterprise mērs Craig McMaster piekrita. Viņš teica, ka zemes pārdošana ir jauns ciems un Padomes ir mācīšanās, kā tas notiek.

McMasteriscautiously optimistisks par projektu. Viņš teica, ka pārmaiņas ir grūti dažiem iedzīvotājiem un itand #39; s joprojām nav skaidrs, kā dzirnavas ietekmēs Kopienas aptuveni 100 cilvēku.

andquot; Itand #39; s noteikti gatavojas radīt iespējas, lai mūsu iedzīvotāji... bet ir jauktas jūtas par to, andquot; viņš teica.

andquot; Palielināts kravas automašīnu satiksme ir factor.andquot;

McMaster pauž bažas par karavānas transporta kravas tukšgaitas iekšpusē Kopienā, bet viņš arī teica tur isplenty iespējas izstrādāt šīs detaļas ar uzņēmumu.

McMastersaid hamlet var pieņemt darbā papildu personālu, lai palīdzētu pārvaldīt, atļaujot un projekta noteikumu.

andquot; Mēs meklējam atbalstu no visām daļām, valdībai, lai palīdzētu mums ar to, andquot; McMaster teica.

andquot; Mēs ceram veidot labas attiecības ar Mr Mapes un ekstrakta koncentrāta mill.andquot;

McMaster atteicās nodrošināt zemes pārdošanas cenu.