Mājas > Jaunumi > Saturs

Metāla tvertnes vecpilsētas Frisco sabrūk vētrā

Mar 09, 2016

Viena no centra Frisco ir metāla graudu bunkuriem sabrukusi sakarā ar lielu vēju 8. marta rītā vētras.

Palīgs Fire Chief Paul Siebert teica Šilo, locatedon stūrī ofJohn Elliott disku un Main Street, nebija ne bloķēt celiņa kad tā sabruka, un cilvēki tika ievainoti. Pilsētas ātrās reaģēšanas vienības platība norobežotas un sāka bojājumu novērtējumu, saņemot atbalstu no būvdarbu publiskā iepirkuma un vides pakalpojumi apkalpes.

Arī otrais metāla tvertnes ir bojāts.

Daži atlūzām, kas rodas tvertnēs samazinājās pāri dzelzceļa līnijai blakus lietderība un pilsētas apkalpēm, kā arī apkalpes BNSF dzelzceļš bija paredzamo toaddress tīrīšana un iespējamo kaitējumu Siebert teica.

Vēsturiskā balto tvertnēs, domāja Jaunceļamās 1940. vai 1950, domājams, ir nebojāts, Siebert teica.

Meklējot jaunu vēsturisko silosos izmantošanai ir apspriests ar pilsētas pagātnē. 2014 vēsturisko silosos tika apsvērta kā iespējama ēdināšana/atpūtas telpa un daudzfunkcionālu iekārtu, bet potenciālajam īrniekam noteikts, tā nebija ekonomiski dzīvotspējīgu projektu ar infrastruktūras uzlabošanu, kas būtu vajadzīgs, izmaksas saskaņā ar pilsētas amatpersonas.

Citus postījumus vētra

Siebert teica ugunsdzēsējus, kas saņemti ziņojumi no daži bojājumi Frisco iedzīvotāji žogi, jumti un dažas vecākas kokus pēc vētras velmēto caur.

Viņš teica, ka bija dažas mazas visā pilsētā bez elektrības, ieskaitot platību Rockhill Parkway.

Tika ziņots bez traumām, kuras Siebert attiecināt uz avansa laika brīdinājumi, apraides pēdējo dažu dienu laikā. Viņš teica, ka vētra ir labs atgādinājums cilvēkiem jāpaliek modriem par situācijas iespējamie bargie laika apstākļi.