Mājas > Jaunumi > Saturs

Materiālus par biomasas granulu

Nov 02, 2016

* Kaņepēm. Kaņepes ir viens no daudzsološākajiem koksnes materiālu rogas ražošanu. Kaņepes var audzēt uz zemes piemērota lielākajai daļai pārtikas kultūrām. Bez tam, tas aizņem tikai 3 mēnešus kaņepju sēklu raža no. Vēl vairāk kaņepju granulas ir ļoti līdzīgas degšanas enerģiju, lai lielākā daļa koksnes granulas un ražo līdzīgu pelnu saturu uz standarta kvalitātes koksnes granulas.
* Redzēju malšanas atlikumi. Plenērā skaidas un zāģu skaidas ir cita barības krājumus, koksnes ražošanu rogas. Redzēju malšanas atlikumi ir blakus produkts no zāģmateriālu ražošanas process, tāpēc izmanto šos materiālus, lai koksnes granulas var lielā mērā samazināt izmaksas. Bez tam, izmantojot redzēja malšanas atlikumi veikt koksnes granulas prasa maz vai nav noticis žāvējot, tas varētu arī samazināt pieņemšanas procedūra.
* Kultūras salmiem vai mežizstrādes atliekām. Pēc novākšanas, dažāda veida salmus var izmantot, lai veiktu koksnes granulas. Šie materiāli tiek bieži uzskata par bezjēdzīgi un varbūt sadegušo laukā. Ražo šos materiālus par vērtīgu kokskaidu granulu augkopības produkcijas varētu dot lielāku peļņu.
Biomasas granulu tirgus turpina palielināt un ir liels pieprasījums. Biomasas granulu ražošanas līnijas varētu palīdzēt jums sākt šajā biznesā.