Mājas > Jaunumi > Saturs

Ražošanas dzīvnieku barības ražošanas līnija augstas kvalitātes barības Pelelt

Feb 02, 2018

Granulēšanas process sastāv no mīksta barības piespiešanas caur caurumiem metāla dielementā, lai izveidotu saspiestu granulu, kas pēc tam tiek sagriezts līdz iepriekš noteiktajam izmēram. Šobrīd šim nolūkam izstrādātā mašīna tagad ir ļoti daudzveidīga, un dažādu iekārtu ražotāji strādā daudz diskusiju par to, kāds veids ir visefektīvākais. Pellešana ir galvenais augsti kvalitatīvu uztura barības ražošanai, jo tas nodrošina, ka barības maisījums ir pareizā daudzumā visiem, kas tos ēd. Katram granulu kodam būs tāds pats izstrādāts formulējums, kas nodrošina, ka viss krājums ir barība, kā paredzēts.


Mēs ražojam dzīvnieku barības ražošanas līniju , zivju barības ražošanas līniju, lolojumdzīvnieku barības līniju, mājputnu barības līniju, lopbarības augu, cāļu barības granulu rūpnīcu, liellopu barības granulu rūpnīcu, cūku lopbarības granulu rūpnīcu, aitu barības granulu rūpnīcu utt., Un mūsu visu produkti ir ieguvuši CE un ISO9001: 2000 sertifikātu.


FDSP ir pārdevusi barības mašīnu un mēslojuma iekārtu visā Ķīnā un eksportē uz Koreju, Dienvidāfriku, Krieviju, Taizemi, Taivānu, Filipīnām, Malaiziju, Austrāliju, Ēģipti, Sīriju, Nigēriju, Etiopiju, Indiju, Bangladešu, Pakistānu, Irānu uc Komplekts mēslošanas līdzekļu ražošanas līnija ar jaudu 10 tph tika eksportēta uz Dienvidkoreju 2008. gadā; 2009. gadā 2009. gadā uz Dienvidāfriku tika eksportēts pilnīgs pulverveida ogļu granulu ražošanas līnijas komplekts ar 30 t / h jaudu. No 2010. līdz 2012. gadam uz Ēģipti tika eksportēti trīs komplekti barības ražošanas līniju ar attiecīgi 10 tph, 15 tph un 20 tph. Liela Granulu dzirnaviņu modelis ar jaudu 25 tph tika eksportēts uz Taizemi 2013. gadā.


fdsp factory sence