Mājas > Jaunumi > Saturs

Louisiana Pellet Mill failus Nodaļa 11 bankrotu

Mar 14, 2016

Feb 18, meitas Vācijas granulu, kas saistīti ar tās Louisiana balstītas pellet plant ar rietumu rajona Louisiana ASV bankrotu tiesā iesniegts Nodaļa 11 bankrotu lūgumrakstu. Petīcijas iesniegtos Louisiana granulas Inc un Vācijas granulu Louisiana LLC.

Saskaņā ar informāciju, ko palāta publicējusi, Louisiana granulas, kas ir pilnībā piederošs meitasuzņēmums IPBG granulas Beteiligungs GmbH, ir jāiesniedz tās plāna Nodaļa 11 jūnijs 17. Arī Vācijas granulu Louisiana, kas pieder Vācijas granulu Holding USA Inc, ir fails ir plāna Nodaļa 11 jūnijs 17.

Vācijas granulu GmbHnesen iesniedza maksātnespējas. 10. Feb, izdevusi paziņojumu, atzīmējot Vācijas granulu bija maksātnespējas iesniedza tiesā lūgumu Schwerin, Vācijā, pārstrukturēt ar bankrota procedūru saskaņā ar savas administrācijas. Uzņēmums arī teica, ka tā plāno turpināt savu saimniecisko darbību pilnā apmērā provizorisko maksātnespējas procesa laikā.

Saskaņā ar Vācijas granulu saimnieciskās grūtības, kas bija rezultāts trīs primārie faktori, tai skaitā dramatisko naftas cenu samazināšanās, nolaidiet koncentrāta ienākumus, kas rodas divas siltas ziemas un slikti investīciju uzņēmums, kas 2010. gadā KAGO, krāšņu ražotājs.

Jan 27, Vācijas granulu izdevusi paziņojumu presei, norādot, neraugoties uz pašreizējo naftas cenu kritums koncentrāta nozares tirgus iespējas tiek vērtēta pozitīvi. Atbrīvot citē Londonā bāzēto konsultāciju uzņēmuma Hawkins Wright kā prognozēšanas granulas, līdz gandrīz 49 miljoni tonnas gadā 2019, globālā pieprasījuma pieaugumu uz augšu no 29 miljoni tonnu, 2015. gadā.