Mājas > Jaunumi > Saturs

Kronan barības Mill: Crowning krāšņumā Van Aarsen

Apr 27, 2016

Modernākajiem lopbarības dzirnavām visā pasaulē ir kļuvusi par šo jauno barības dzirnavām, Kalmar līča dienvidaustrumiem no Zviedrijas dienvidos atrodas by-line. Kalmar ir neliela pilsēta, tāpēc 60 metru augsta balta betona ēkas aizņem redzamā vietā šajā pilsētas rajonā. Lopbarības dzirnavām pieder Kalmar Lantmän sadarbības dienvidos Zviedrijā, tās galvenie uzdevumi ir sniegt dalībniekiem ar sēklām, mēslojumu, augu aizsardzības un dzīvnieku barības un saņemt, uzglabāt, apstrādāt un pārdot zemniekiem audzēt. Sadarbība ir 195 darbinieki kopumā. Sadarbības pašreizējais apgrozījums ir 120 miljoni euro gadā.


Vecās dzirnavas Nomaiņa

Veikls un mūsdienu lopbarības dzirnavām vienkārši nepieciešama sadarbība. Atšķirībā no Zviedrijas, kopumā, lopkopības un piena ražošanas uz dienvidaustrumiem no valstī pieaug un Kalmar Lantmän sagaida nemitīgu pieaugumu pieprasījums attiecībā uz dzīvnieku barību. "Jaunas lopbarības dzirnavām ir divu mūsu veco barības rūpnīcās, par vienu un to pašu atrašanās vietu nomaiņu. Viens ražo cūku un mājputnu barības un viena lopu barību. Tā tika uzcelta 1980. gadā un bija jaudu 100000 tonnas. Cūku un mājputnu barības dzirnavas bija vecāka, uzcelta 1960. gadā, un arī ražo aptuveni 100 000 tonnu gadā. Uzturēšanas izmaksas bija pārāk augstas, lai kāpēc nevar veidot jaunas barības dzirnavu aizstāt šīs divas vecās barības rūpnīcās, kas mums bija,"Åke Karlsson, jaunas lopbarības dzirnavām tehniskos un uzturēšanas vadītājs izskaidro.

Turklāt, Kalmar Lantmän vēlējās radīt zemākas ražošanas izmaksas par vienu tonnu lopbarībai, ievērojami samazinās darbaspēka izmaksas un labākais energoefektivitātes jomā. Turklāt, visaugstāko elastību un efektivitāti, izmantojot augstāko pakāpi, automatizācija, visaugstāko higiēnas ražošanas un ugunsdzēsības drošības, veselības un vides bija dažas jaunas ēkas un tās aprīkojuma prasības.