Mājas > Jaunumi > Saturs

Jiangsu Liangyou Zhengda Co, Ltd. uzskaitīto Bell - zvana ceremonijā Held Pekinā

Sep 29, 2017

Jiangsu liangyou, FDSPSirsnīgi apsveica Jiangsu Liangyou Zhengda co., Ltd, kas ir pirmais biržas sarakstā iekļautās sabiedrības tehnoloģiju rūpniecības parkā zhongguancun jiangsu province, tur gala ceremonijā iekāpšanas ceremonijā Pekinā. Liyang pašvaldību valdības liyang pašvaldību valdības finanšu pakalpojumu iestāde, saistīto līderi jiangsu zhongguancun zinātnes un tehnoloģiju industriālo parku un starpniecības iestādes, kas konsultāciju uzņēmums, kurā piedalījās oficiālajā sarakstā zvans - zvana ceremonijā kopā.

Jiangsu liangyou zhengda Co, SIA ir dibināts 2003, jiangsu zhongguancun zinātnes un tehnoloģiju parku, jiangsu province, kas ir pie krustojuma, jiangsu un zhejiang province, aptverot aptuveni 35000 kvadrātmetru platībā, kas atrodas. Uzņēmuma biznesa filozofija "valdība godīgi, uzvarot ar kvalitātes" pielipušas, izkalt "Liangyou ražošanas" kvalitāti ar amatnieks garu pilnības, sasniegt attīstības mērķus "Do pragmatiska smalka rūpniecība, stipra vai lielo biznesu". "Liangyou akcijas" pieredzējis piecpadsmit gadus 25 gadus' ' pāri, nokrišņiem, ir apņēmusiespadeves mašīnas, minerālmēslu mašīnas, biomasas,bunkurā mašīnu ražošanaun komplekti inženierzinātņu pakalpojumi, tas ir visproduktīvākais valsts augsto tehnoloģiju uzņēmumu šajā nozarē.

 

 

Nozares vadītāja koordinētu attīstību

Personalizēta, pamatojoties uz uzņēmējdarbības jēdzienu "sirsnība padara uzticību, kvalitātes uzvar tirgus", Liangyou Zhengda maksā piesaista lielu uzmanību debitora diferencētas profesionālās padara noprasa: pielāgot katru ražošanas līniju, pārliecinieties "Ražošanas Liangyou" priekšnieks kvalitāte ar perfekcionismu ir amatnieks garā izveidot pagrieziena atslēgas lielisks projektus un sasniegt maksimālu klientu vērtības.

Plūsma mašīnas un projekti:koncentrēties uz cilvēka veselību, advokāts perfektu kombināciju starp "zema enerģijas patēriņa, zemas izmaksas" un "automatizācija, augstas efektivitātes" dizains klientu pilnīgu risinājumu, lai ražotu tīru un drošu plūsmu un pēc tam nodrošināt sabiedrībai drošu pārtiku no visu veidu vaislas un ūdensdzīvnieku produkti, beidzot saprotam viens apturēt pakalpojumu "no lauka tabulā".

Koksnes biomasas iekārtu un projektos:padarīt koksnes izmantošanu, zāģskaidas, koku mizas, filiāle, kultūrām kātiņa un citus mežsaimniecības un lauksaimniecības izejvielām "produkcija, augsts, zems enerģijas patēriņš" zaļo jaunas enerģijas biomasas granulu degvielas ar 90 % siltuma efektivitāti, lai aizstātu mazāk nekā 40 % siltuma efektivitātes tradicionālo degvielu būs palīdz, enerģijas taupīšanas un emisiju samazināšanas un ilgtspējīgas vides ekoloģiskā celtniecība, nodrošina tīru enerģiju, lai pasaulē.

Mēslojums mašīnas un projekti:padarīt izmantot lauksaimniecības atkritumi, kūtsmēsli, sadzīves atkritumi, ect ražot efektīvu "bioloģiskā, piesārņots" bio mēslojums, tas palīdzēs pārstrādāt atkritumu materiālu un uzlabot augsnes stāvokli, cikla attīstības veselīga bioloģiskās lauksaimniecības veicināšanai.

Uzglabāšanas iekārtas un projektos:piemēro graudu nozares, barības nozares, smērvielu nozarē, miltu rūpniecības, alus ražošanas nozarē, būvniecības nozarē, ķīmiskajā rūpniecībā, ostu nozarē, ect, to var atrisināt problēmas ar augsta darba intensitāte, aptver lielu platību, augstās izmaksas, grūti novietne, grūti kontrolēt mitruma un jāsaprot, ka "lielas ietilpības, automatizācija, intellectualization" uzglabāšanas un transportēšanas temperatūra.

Ekstrakta koncentrāta mašīnu pelējuma un rezerves daļas:Liangyou Zhengda self-ražot, virziena dizains, ekskluzīvu pielāgotus zvana mirst, rullīšu čaulas un citas rezerves daļas ar dažādu materiālu padeves mehānismu, biomasas koka mašīnas, minerālmēslu mašīnas, ect, mēs arī pielāgot dažādiem ekstrakta koncentrāta ražošanā mašīnu pelējuma un citas palīgierīces.

factory of FDSP FDSP International

 

Liangyou ražotājs, dodieties uz pasauli

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves co., Ltd kā logu Jiangsu Liangyou Zhengda co., ltd, kas notiek pasaulē. Ņemam "Augstākās kvalitātes, Top serviss" kā mērķa, veikt "Radīt vērtību, klientiem" kā pakalpojuma koncepcija, veikt "Pašattīstības, self-ražot, self-palaist eksportēšanas" kā rombveida punktu, lai pielāgotu nobriedušu barības mašīnas, minerālmēslu mašīnas, biomasas mašīnas,tērauda tvertnesun gatavas risinājumu globālajā klientiem.

 

Ar atbildīgu attieksmi, Jiangsu Liangyou Zhengda co., Ltd nodrošina mūsu iekārtas no izpētes un attīstības projekta ražošanas kontroli, no inspekcijas pabeigt produkta rūpnīcas pārdošanas kvalitāti. Mūsu iekārtas ir pagājis ISO9001: 2008 starptautiskā kvalitātes sistēmu sertifikācija

CE sertifikācija ofEU, Gost R sertifikācijas Krievijā, SGS sertifikācijas utt., un pagaidām mūsu iekārtas ir iegūt vairāk nekā divdesmit valstu patentu. Mūsu biznesa ietver apgabalus, kas ir Eiropā, Āfrikā, Austrālijā, Dienvidamerikā, Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos, utt., vairāk nekā 30 valstīs un reģionos.

 

Nākamais solis, ko mēs sāksim "Lokalizēts tirdzniecības, pakalpojumu globalizāciju" stratēģiju, uzstādīšana daudzi biroji un aģentiem, gan mājās, gan ārvalstīs, kas dos mums ir labākais realible un stabila nesadarbojas ar klientiem.

 

Ar šo jauno iespēju, kuru mēs esam norādījuši uz tirgu palīdzību, mēs, palielinot atvērt finanšu ieejas un iegūt noturīgu kapitālu. Visas pilnvaras sociālo palīdzību, mēs turpināsim ieviest iekšzemes un ārvalstu modernu tehnoloģiju, pievērsties pētniecībai un attīstībai un inovācijām. Mēs plecu sociālā atbildība un ieiet starptautiskajā tirgū ar mūsu spēcīgu rūpniecības konkurētspēju. Ļaujiet leģenda "Prātā Ķīnas" iet, ļaujiet Jiangsu Liangyou veikt lielāku labklājību un ļaujiet būt pasaulē "Liangyou" Liangyou!

FDSP International Feed Machinery&Engineering

Izstrādājot nākotnes zīmola kohēzijas

"Liangyou akciju", kas runā šī Bell ceremonijā prezidents, Liangyou ātra attīstība ir atkarīga no valsts politikas un pašvaldību atbalsta, balstās uz palīdzību no iekšējās un sadarbojās līguma un arī balstās uz katra darbinieka Liangyou kas strādā pie to posts katru dienu un katru gadu. Tā ir pagrieziena punkts nozīmē būt biržas sarakstā iekļautās sabiedrības, Liangyou, marķējuma attīstību virzībā uz jaunu periodu Liangyou. Tagad, Liangyou nes lielāku atbildību ne tikai vadošo tehnoloģiju restaurāciju mašīnu padarīt nozares, bet arī ņemot sociālo atbildību, lai veicinātu veselīgu attīstību rūpniecības standartiem.

"Liangyou akciju" veiksmīgi reģistrē jaunu trīs dēli. Liangyou attīstības vēsturē, tas ir ne tikai svarīgs pagrieziena punkts, bet arī jaunu sākumu un jaunu iespēju. Nolūkā īstenot modernizāciju automatizētu ražošanas un pakalpojumu ražošanu, paļaujoties uz kapitāla stiprumu un interneta jaunu ideju, "Liangyou akciju" tiks integrēta rūpniecības resursu, būvēt, socializing, interneta mārketinga, iestatīt tehnoloģiju restaurāciju un jaunattīstības platformas, veic starptautiskā mārketinga stratēģija, paaugstināt produktu, pētot iespējas un zīmola ietekme un veicinātu uzņēmuma galvenajiem konkurētspēju. "Liangyou akciju" stingri sekos diferenciācijas konkurences taktika "Liels atšķirība liela vienotība sabiedrībā", padarot klientu pieprasījums, kā kodols, atbildot uz izcilu augsto tehnoloģiju produktu, padarot visu dzīvi pakalpojumu kā solījumus, nepārtraukti attīstot lielāku personalizētas peļņas mūsu klientiem mājās un ārzemēs, sasniedzot mērķi "abpusēji izdevīga sadarbība un kopā attīstību ar mūsu klientiem.