Mājas > Jaunumi > Saturs

JIANGSU LIANGYOU ZHENGDA CO.LTD IZPĀRDOTAS AUGSTĀS BANGALADESH STARPTAUTISKĀS DZĪVNIEKU IZSTĀŽU IZSTĀDE

Mar 19, 2018

No 15. līdz 17. martam 2018. gadā Dhaksas izstāžu centrā tika atklāta astotā Bangladešas Starptautiskā lopkopības izstāde. Šī izstāde ir visreprezentatīvākā, lielākā lopu un putnu izstāde. Tajā ir vairāk nekā 200 labi pazīstamu ražotāju, kas izplatīti Ķīnā, Amerikā, Beļģijā, Korejā, Polijā, Turcijā, Indijā utt. Tai ir liela nozīme globālajās tehniskajās diskusijās, produktu inovācijās un sadarbībā.

webwxgetmsgimg (1).jpg

  Tas ir liels gods mums pārstāvēt "ķīniešu gudrību", lai paliktu starptautiskā līmenī, parādot mūsu Seiko produktus, tehnisko procesu un profesionālu komandu. Kā izaugsmes augsto tehnoloģiju uzņēmums mēs esam   koncentrējoties uz pielāgotu gatavo barības automātu un gatavu risinājumu piedāvāšanu atbilstoši klienta prasībām.

1521505297435107xVIM.jpg

Izstādes laikā mūsu stends ir viens no izcilākajiem notikumiem, ko ļoti atzinīgi novērtēja Bangladešas vietējie klienti un citu valstu un reģionu pārstāvji. Mūsu FDSP zīmols šajā laikā ir pievērsies plašākai uzmanībai un apstiprinājumam. Izmantojot daudzus gadus neatkarīgai inovācijai, tehnoloģiju pētniecībai un attīstībai, FDSP ir kļuvis par pārsteidzošu vizītkarti, kas ir "ķīniešu gudrība".

2017. gadā mēs esam izstrādājuši " Lokalizācijas mārketinga , paplašināt Bangladešas tirgu" stratēģijas plānus. Un mēs ticam, ka mēs daudz nopelnīsim no šā Bangladešas brauciena.

webwxgetmsgimg (2).jpg

Ir jāīsteno "iesiešanas" un "izsūtīšanas" stratēģija. FDSP paātrinās internacionalizāciju, un šis Bangladešas ceļojums būs mūsu pirmais solis, kas var palīdzēt mums dziļi atvērt Bangladešas tirgu, nodrošinot jaunu spēku lopkopības ekonomiskajai attīstībai.

Tikai nacionālā ir visa pasaule. Nākotnē mēs izpētīsim "divas tikšanās" gars dziļi, pārvarēsim ciešanas un kļūsim par "pasaules" FDSP.