Mājas > Jaunumi > Saturs

Jiangsu Liangyou delegācijai pievienojās AFRENA 2015

Dec 18, 2015

Notikums (AGRENA 2015) notika 28-30 maijs 2015 Cairo International Fair zemes, Kaira, Ēģipte.

Jiangsu Liangyou Agro. Mašīnas co., Ltd., Jiangsu Liangyou Silo Engineering Co Ltd, un Liyang Liangyou Pellet pelējuma Technology Co., Ltd. pievienojās šim notikumam pēc rūpīga organizēšana andamp; plānošanu. Galvenais inženieris Mr Wuxiang rezultātā delegācijas godīgu un kabīne ir A5 5 izstādes platība no liela barības tehnikai.

Klientus no Ēģiptes, Saūda Arābijas, Turcijas, Irānas, Nigērija, Alžīrija, Āfrikā un Tuvajos Austrumos apmeklēja Liangyou pēc kārtas, un apsprieda ar inženieriem konkrētām vajadzībām. Klientiem Liangyou parādīja lielas intereses un spēcīgi izteikts būs sadarbībai pēc ieviešanas un prezentāciju inženieri. Turklāt daudzi ēģiptieši pieprasīja inženieri apmeklēt tos projekta vietā, un lūdza sniegt optimizēta risinājumus. Daži klienti no blakus esošiem reģioniem vēlētos pārbaudīt Liangyou Ķīnā.

Liangyou ir izveidojusi 6 ražošanas līnijas Ēģiptē gados, ieskaitot spēju 5t/h、10t/h、15t/h、20t/h、30t/h utt. Daudzi klienti ir pārbaudījis rūpnīcas vietā, un Liangyou ir iekārta deva cildinājumus. Šis gadatirgus, it īpaši skanīgu mājputnu andamp; lopbarības ražotājiem, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, radīs jaunas uzņēmējdarbības iespējas. Liangyou notiks gadatirgus par iespēju apmeklēt veco klientiem, izpildīt jaunus klientus un sniegt uzlabotus produktus, progresīvas tehnoloģijas un lielisku servisu visiem klientiem.