Mājas > Jaunumi > Saturs

Jacoby barības & sēklu svin 35 gadu

Apr 05, 2016

Jacoby barības un sēklu Melvin uzņēmējdarbībā kopš 1981. Tie nodrošina barības produktu klāstu rādīt dzīvniekiem, liellopu, aitu un kazu barība - un briežu kukurūzas ne tikai pircēji visā Teksasā, bet vairāk nekā 20 citās valstīs.

"Mums šķiet, tāpat kā mums ir pārāka produkts, ka ne tikai mūsu jauna tīru briežu kukurūza, bet mūsu parādīt barība un tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs esam bijuši ļoti veiksmīgi," saka Jason Jacoby, Izpilddirektors Jacoby Inc

Rūpnīcas darbības aiziet no jauna tīrīšanas briežu kukurūza, kas tiek darīts, izmantojot mehānismus, kas čalas vecu briedi barības atkārtotai izmantošanai kā dzīvnieku barība ir maisos un iesaiņotas nosūtīšanai.

Jacoby saka, ka uzņēmumam ir bijis stabila pa gadiem, bet nesen viņa uzņēmums pieredzējis amerikāņu kalniņi efekta summu pārdod barības.

"Tur bija daudz lopu, kas atstāja valsti. Tie nāk atpakaļ, tagad mums bija pāris gados diezgan pienācīgas. Cilvēki pārdot un pēc tam, kad viņi izpārdod, liellopu cena pieauga, un tad cilvēki negribēja nākt atpakaļ un nopirkt augstā līmenī,"saka Jacoby.

"Liellopu gaļas cena ir palikusi tur augšā, tā ir nonākusi pie dažiem, bet tas beidzot ir jānāk atpakaļ. Mēs esam beidzot redzēt vairāk ganāmpulkiem liellopi, kļūst gandrīz atpakaļ, kur tas bija atpakaļ 2011."

Jason saka biznesa mērķis ir rūpēties, lai lauksaimnieks un lopkopis vajadzībām, izmantojot kvalitātes visas dabiskās sastāvdaļas. "Bot" robotu sistēma, kas uzstādīta, lai palīdzētu pakotnes palīdzību barības, tie esat palielināt pārdotā produkta daudzumu.

"Pirms mums bija robotu mums būtu darba jebkur no 12 līdz 14 stundas mēģina maisa 100 tonnas, kas ir 4000 maisu. Tagad mēs varam darīt 4000 līdz 4500 somas tikai uz vienu pusi no robots regulāru 8 stundas diennaktī.

16. aprīlī, Jacoby ir barības un sēklu svinēs 35 gadiem biznesā. Notikums ir no 10:00 līdz 4:00 un caters visās vecuma grupās. Tur būs dzīvot izklaides iespēju laimēt $100 ik pēc 30 minūtēm, durvju balvas, bezmaksas pārtiku un t darbībās attiecībā uz bērniem.