Mājas > Jaunumi > Saturs

Ievads Koksnes projekts: 10-12 tonnas stundā koksnes granulu ražošanas līnija

Oct 27, 2017

Koka granulu ražošanas līnijas plākšņu tabula

Koksnes granulu ražošanas līnija ietver koka šķeldošanu, koksnes sasmalcināšanu (ja izejvielas nav gatavas granulēšanai), materiālu sijāšanu, žāvēšanu (ja izejmateriāls satur pārāk daudz mitruma), granulēšanas, dzesēšanas, skrīningu un iepakošanu.

wood pellet making line

Koksnes granulu pamatprocess:

Drupināšanas process - koka smalcinātājs un koka āmuru dzirnavas

Vislabākais materiāla izmērs granulu ražošanai ir 1-5 mm. Tādējādi, ja jūsu materiāla diametrs pārsniedz 5 mm, tad jums ir nepieciešams drupinātājs, lai sasmalcinātu un sasmalcinātu tos nelielā pulverī 1-5 mm. Mūsu labākā izvēle ir mūsu LYGX sērijas koka smalcinātājs un MFSP sērijas āmuru dzirnavas. Pēc slīpēšanas, izvades lielums var sasniegt 3-5 mm, tad tas tiek stumts uz nākamo procesu, lai iegūtu žāvētu un granulētu.


Žāvēšanas process - Rotācijas žāvētājs

Vislabākais mitruma saturs granulēšanai ir aptuveni 12-18%. Mūsu rotācijas žāvētājs sastāv no dedzināšanas krāsns un galvenā rotācijas žāvētāja, kas ir ļoti efektīvs koksnes un biomasas materiāla žāvēšanā. To var realizēt, lai samazinātu mitrumu no 50% līdz 10%. Koksnes granulu ražotnei ir ļoti svarīgi izmantot mitruma detektoru, kas pirms granulēšanas noteiks vispiemērotāko mitrumu.


Pelletizēšanas process - Koksnes granulu dzirnavas

Koksnes granulu dzirnaviņas ir koksnes granulu ražošanas līnijas sirds un tā ir stabila darba veiktspēja. Tas ir īpaši paredzēts koka, salmu un citu biomasas avotu blīvēšanai granulās. Jauda svārstās no 1T līdz 10T stundā. Mūsu MZLH sērijas Ring die granulu dzirnavas ir labākā izvēle liela mēroga ražošanai.


Dzesēšanas process - pretplūsmas dzesētājs

Parasti pēc granulēšanas koka granulu temperatūra ir no 60 līdz 80 grādiem, un mitruma saturs ir tuvu 15%. Uzglabāšanas nolūkā ir jāizmanto dzesētājs, lai samazinātu virsmas temperatūru un mitruma saturu, kā arī palīdzētu ekrānam iegūt labas un tīras granulas.


Iepakošanas process - Iepakošanas mašīna

Pēc dzesēšanas procesā koksnes granulas tiešā veidā neietilpst degvielas procesā, izvairoties no tā, ka koksnes granulas ir pakļautas mitrumam, iepakošanas process ir ļoti nepieciešams. Iepakošanas procesu efektīvi apstrādā mūsu pusautomātiskā iepakošanas mašīna.


Lūdzu, ņemiet vērā: ne visi šie procesi jums ir nepieciešami. Šie ir kopīgi procesi jūsu atsauksmei. mēs pielāgosim pilnu risinājumu atbilstoši jūsu izejvielu stāvoklim un jūsu pieprasījumam pēc jaudas.