Mājas > Jaunumi > Saturs

Rūpniecības horizontālās mikseri: Atpakaļ uz pamatus

Apr 25, 2016

Tāpat kā jebkurā nozarē noteikto, bieži vien reizes pamatiem var tikt veikti viegli piešķirt vai pilnīgi aizmirst. Kad runa ir par sajaukšanu un samaisīšanu, tas var novest pie lekt uz priekšu un tikai koncentrēties uz bezgaumīgs jautājumus, piemēram: cik ilgs laiks būtu vajadzīgs, lai sajauc manu produktu? Cik ātri var man slodzes un/vai pildīt? vai kāds ir šāda veida iekārtas dzīves ilgums? Nav, ka tie nav atbildēt uz svarīgiem jautājumiem, bet mēs visi zinām, ka, ja vien jūs nagu pamati, neviena summa spīdēt var novirzīt jūs no sliktas kvalitātes. Maisītāji nonāk daudzās formas, izmēriem un sanitārijas līmeni, šis pants vispārējās horizontālās konfigurācijās pievēršas, un izskatīt šādus trīs galvenie elementi:

• Maisītāju dizains
• Šahtas
• Plombu tehnoloģijas


Airi, lentes vai hibrīds: vai tas tiešām jautājums?
Jūs derēt. Patiesībā tas ir pats svarīgākais lēmums jūs padarīt. Bradāt stila maisītājiem ir speciāli izstrādāta liekšķere, paceliet un veļas maigs, bet rūpīgi sajaucot rīcības, un ir ideāls sajaucot dažādu daļiņu izmērs, blīvums un viskozitāte šķidrumi vai cietas. Kamēr netiktu sajaukti materiāls pārvietojas trīsdimensiju attēls 8 modeli. Materiāls pastāvīgi tiek noņemts no maisītājs ar skaitli 8 vidu galus, kur visvairāk agresīvas samaisīšana notiek. Vēl viens dēlītis maisītāji ieguvums ir tas, ka tie spēj efektīvi strādāt, kad ir piepildīta līdz mazāk kā 20 % no nomināljaudas, tādējādi nodrošinot elastību partijas izmēru. Bradāt stila aģitatori arī ļautu vieglāk piekļūt tīrīšanai, starp partijām.

Dubultā lentes maisītāji spēj veikt dažādus jaukšanas darbībās. Šie aģitatori ir lielisks birstošiem materiāliem, kas ir piemēram, izmērs, forma un blīvums. Maisījumi ar nelielu aglomerātu lentes maisītājs lielākas nobīdes darbību arī var būt izdevīga. Lentes maisītāji ir paredzēti pilnīgu vispusīgas sajaucot ar iekšējo spirāles spiežot produkta ārpus Eiropas Savienības, kamēr ārējā flightings pavelciet materiālu atpakaļ ceļā izvades atvēršanas. Katrs gliemezis spirāle ir novietots 180 grādiem fāzes nobīdes. Šeit, maisīšanas darbību rodas skrubera materiāls turp un atpakaļ pāri pati. Dubulta lentu papildu flighting nodrošina divreiz maisīšanas darbības vienā lentes maisītājs. Nepārtrauktas lentes ieteicams vairāk segmentēts lenti kā iekšējo un ārējo lidojumiem veido nepārtraukts spirāles no plāksni novadīšanu. Segmentēts lentes tikai laiduma runāja runāja rada nepilnības flighting kas pārtrauc preču plūsmu un rada stagnāciju materiāls kabatas.

Hibrīda aģitatori airi veļas darbību apvienot ar lentes, lai radītu dubultu atpakaļgaitas efektu ritošā gaita. Šie aģitatori ir īpaši noderīgi, ar materiāliem, kas mēdz kopiņas centrā mikseri, tādējādi radot vairāk pat produkta līmenis visā maisītājs. Šāda tipa kratītāju var konfigurēt vai nu ar airi vai lenti no iekšpuses vai ārpuses atkarībā no pieteikumu.

Kamēr precīzu maisījums laiki ir patiesi lietojumprogrammu specifiski, neatkarīgi no tā, maisītāju atlasi, par vispārējo īkšķis ir maisījums vidējā laika starp 3-7 minūšu laikā (pēc pēdējā sastāvdaļa ir pievienots), atkarībā no apjoma tiek jauktas. Izvēloties pareizo maisītāju konfigurācija lietojumprogrammai ir svarīgi optimizēt jūsu maisījums, samazinot sajauc laiku un nodrošinot efektīvu evakuāciju pie izvades.

Visas šahtas nav radīti vienādi
Viens no svarīgākajiem faktoriem, nosakot horizontālais maisītājs ilgmūžība iekrīt maisītāju, pazīstams kā vārpstas pamatus elements. Šeit ir septiņi svarīgākajiem faktiem apsvērt savas iespējas analizējot:

1. vārpstas diametrs: Maisītāju vārpstas pārsūta rotācijas spēks, kas ražoja drive montāža, lai airi vai lentes. Pieņemot kā materiālu un griezes momenta prasības, mazāku diametru vārpstas ir augstākas koncentrācijas stresa, nekā lielāka diametra vārpstas (Stress = Force/krusta šķērsgriezuma laukums materiālu kur likt = vārpstas griezes moments/rādiusā). Galveno šahtas eju jāplāno tā, lai saglabātu stresa līmeni zem vārpstas materiālu noguruma robežas. Mazāku diametru vārpstas ir vairāk tendētas uz pārtraukumu, jo nogurums kļūme, nekā lielāka diametra vārpstas.

2. statiskā deformācijas: Statiskā vārpstas deformācijas rodas sakarā ar svaru vārpstu, ieroču, asmeņi, lentes un aparatūru, kas saistīti ar maisītāju. Vārpsta, kas darbojas kā nepārtraukti piekrauts, vienkārši atbalstīto gaismas. Maksimālās deformācijas rodas par pa vidu starp atbalsta gultnis. Šahtas novirze = (W»L3)/(E»I»76.8), kur E ir maisītāju vārpstas inerces moments. Lai samazinātu deformāciju shaftand #39; s pārrobežu šķērsgriezuma inerces moments ir nepieciešams palielināt. Inerces moments cietā 4I5/V vārpstas ir vairāk nekā 2 reizes 4ft 2 programmā. I.D. 5. OD grafiks 80 caurulē. Pārmērīga vārpstas deformācijas veicinās metāla nogurums un paātrināt roņu nodilumu.

3. dinamisko deformāciju: Dynamic vārpstas deformācijas notiek tad, kad miksera ierīce darbojas. Kopumā ar maisītāju slaucīšana leju pusē spēks ir lielāka nekā augšu slaucīšana. Atšķirībā no statiska novirzes, kas lokās vārpstas lejup, dinamisko deformāciju spēki ass šahtas pamatni uz augšu uz maisītājs upsweep pusi. Precīzu novirzes leņķis ir atkarīgs no tādiem mainīgajiem lielumiem kā airi vai lentes dizaina, materiālu plūsmas īpašības un produktu iekraušanas. Pārmērīga vārpstas deformācijai, pateicoties dinamiskai slodzei, palielinās starp maisītāju un maisītājs slaucīšana leju pusē, sile. Solid shaft modeļi būs mazāk deformāciju nekā dobu vārpstas līdzīgu diametrs, veicinot labāku maisīšanas darbības.

4. viengabala Solid Shaft: Kā aprakstīts iepriekš, maisītāju vārpstas mikseris pakļauj vairākiem rotācijas un lieces uzsver. Nozari šodien, jūs atradīsiet maisītāji, veicinot nepilnīgs vai gravu shafted kompleksu ar domu, ka to var viegli noņemt maisītāju, ja to prasa. Šis līdzeklis ir tīri ražošanas izmaksu samazināšanu, jo tas ļauj maisītāju, lai pilnībā samontēt ārpus maisītājs. Nepilnīgs vārpstas montāžas paļauties uz vītņu stiprinājumi, kas ir daudz mazāka šķērsgriezuma laukums nekā galveno šahtas eju, lai pārsūtītu enerģijas radīto disku maisītājs montāžas. Viengabala, cietu serdi, maisītāju vārpstas materiāls jāizmanto samazināt stresu un minimizēt maisītāju novirzes. Ja noņemšanas maisītāju ir svarīgs, maisītāji ir jāveido ar aizbēga un starplikas plāksnes dizainu.

5. samazināts Stress stāvvadi: Rūpniecības maisītāji ir kapitāla ieguldījumiem, kas paredzēti desmitiem produktīvas pakalpojumu. Kaut gan horizontālā blenderi patērēts relatīvi zemu ātrumu no 25 līdz 45 RPMs, vairākus gadus viņi var kļūt uzņēmīgi pret metāla nogurums. Piemēram, mikseris, darbojas divās maiņās dienā, 20 gadus griezīsies aptuveni 175 miljonus reižu. Lai izvairītos no metāla nogurums vai iespējamo bojājumus galvenajā šahtā, prakse, izmantojot stresa stāvvadi būtu jāsamazina līdz minimumam. Iesteidzās roku aģitatorus, keyways jābūt ar rādiusu vadībā. Ar metinātu maisītāju asamblejās, urbšanas un piespieda rokas, lai galvenajā šahtā pirms metināšanas jāizvairās kā tas vājina vārpstas un izveido harborage punktus materiāls.

6. vārpstas Straightness: Metinātu maisītāju kompleksiem izmanto lietojumiem, kur kanalizācija un attīrīšanas maisītājs ir bažas. Visu saskares virsmas ir metinātas filejām, kas ir zemes un nopulējis līdz norādītajam apdare. Laikā izgatavošanu, metināšanas un slīpēšanas šīm virsmām radīto siltumu būs velku maisītāju vārpstu. Daudzas reizes deformāciju nav manāms ar neapbruņotu aci. Kā pēdējais solis izgatavošanas procesā, šahtu būtu atkal izslējās. Pārmērīgas deformācijas, palaist izejošais andgt;,005 collas, paātrinās nodilumu, plombu un gultņiem, radot augstāku ilgtermiņa uzturēšanas izmaksas.

7. airi vai lentes likvidēšana: neatkarīga pētījumos ir pierādīts, ka starp maisītāju lāpstiņas vai lentes un siles var ievērojami ietekmēt sajaukšanas veiktspēju. Liels vai nelīdzena nepilnības ražot augstākas koeficientu variantu un vairs sajaukšanas reizes. Vairākumam lietojumprogrammu mixerand #39; s maisītāju un siles attālumam jābūt vai mazāk nekā,25 collas lentes un.05 iekšā, lai airi. (Piezīme: dažas lietojumprogrammas prasa lielāku trūkumus novērst netiktu sajaukti līdzekļa sadalīšanās). Pārbaudīt precīzi maisītāju likvidēšanu, dokumentēta kvalitātes kontroles testus ir jāveic, lai novērtētu atlikušo materiālu laikā tīrīt ārā.

Negatīvi ietekmēt maisītājs veiktspēju, nākotnes apkopes prasības un galu galā maisītājs lietderīgās lietošanas laiks būs ņemot īsceļi uz jebkuru no šiem septiņiem principiem.

Roņi: Apdrošināšana ieguldījumu atdevi
Atbilstošu zīmogu atlasi un notiekošo profilaktiskās apkopes ir nepieciešama, lai aizsargātu un paplašināt dzīves jūsu maisītājs. Atkarībā no programmas, roņu izvēli, sākot ar vienkāršu pīnēm virvi iepakojuma iekšpusē muca mājokļu mehāniskās plombas opcijām. Laikā pēdējo pāris gadu sasniegumi veiktas izmantojot kompozītmateriāli veidot lūpu blīves, kas ir šādas priekšrocības pār tradicionālās virves pavadzīmju cenu punkts, kas ir parasti labvēlīgāku salīdzinājumā ar mehāniskās plombas:

• Non uzmācīgi materiāls (atšķirībā no iepakojuma, kas var būt porains un turiet multivides)
• Vārpstas draudzīgi materiāli, kas novērstu priekšlaicīgu nodilumu
• Viegli pakalpojumu, kas rada mazāk nosaka laiku
• Nebūs degradēt kā iepakojuma
• Var tīrīt un atkārtoti izmantot
• Atbilstošu un 3 A FDA sertificēto
• Pierādīts vairs izpildes laiki

Tāpēc, lai līdz minimumam samazinātu iespējamo izdevumu noplūdes, uzturēšanu nosaka laiku vai produktu piesārņojumu, atlasiet zīmogs, kas ir piemērots tieši jūsu darbība. Pieņemot, ka "viens izmērs der visiem", var būt dārga kļūda.