Mājas > Jaunumi > Saturs

Pelleting nozīme un augstas kvalitātes granulveida mašīna no FDSP

Dec 29, 2017

Granulēšanas procesu var novērtēt pēc šādiem kritērijiem: granulu kvalitāte (izteikta kā nodiluma indekss), barības pārstrādes produktivitāte un enerģijas patēriņš. Enerģijas izmantošana ir nozīmīga lopbarības ražošanā, un tā jāsamazina kā daļa no ilgtspējības programmas un no ekonomiskā viedokļa. Lai paaugstinātu energoefektivitāti un ražīgumu, optimizēta ir pelējuma kvalitāte un masas caurlaidspēja.


Barības ražošana ir sarežģīts un dārgs bizness, un, lai uzturētu barības rentabilitāti, ir svarīgi nodrošināt, ka tiek optimizēti visi ražošanas procesa aspekti. Procesa un datu vākšanas laba uzraudzība kļūst arvien svarīgāka, lai pārvaldītu moderno barības dzirnavu.


Pielāgota programma barības dzirnavniekiem


Izmantojot produktu izstrādi, iekārtu ražošanu un inženiertehnoloģijas, FDSP spēj būtiski veicināt lopbarības ražošanas rentabilitāti.


Mūsdienu pasaulē barības ražotāji ļoti atzinīgi vērtē visus uzlabojumus, kas var tikt veikti, lai optimizētu lopbarības ražošanā sasniegto rezultātu, ieviešot intervences, lai uzlabotu procesoru. Nosakot efektīvu ražošanas procesu, var iegūt konkurences priekšrocības. Barības ražotne vairs netiek uzskatīta par izmaksu centru, bet ar pielāgotu programmu kā līdzekli, lai optimizētu barības vērtību un lopbarības dzirnavu darbību.


FDSP gredzenveida pelējuma mašīna ir ideāla granulēšanas mašīna augstas kvalitātes dzīvnieku barības granulām. Tas ir ar lielu jaudu, augstu efektivitāti, zemu troksni, vieglu darbību un

ērta apkope.

feed pellet machine.jpg