Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā atrisināt iekšējās barības koncentrātu dzirnavu troksnis

Sep 18, 2016


Ir daudzi iemesli iekšpusē troksnisbarības ekstrakta koncentrāta dzirnavas.

Pirmkārt, tas varbūt izraisa iekšējā kļūmes, piemēram, nepareizu darbību darba ņēmējiem vai graudus liels un grūti stājies pelletizing kambarī, kad mēs plūsmas izejvielas. Šāda veida parādība ir ļoti bieži un viegli tikt galā ar. Kas jādara, ir notīriet mašīnu, ar nosacījumu, ka elektroenerģijas un skrošu dzirnavas ir izslēgta. Mums ir jābūt uzmanīgiem, kad mēs to darām, jo motoru var ražot daudz statisko elektrību, ko piešķir iestādei, mašīnas normālas ekspluatācijas laikā. Ka mums ir vispirms nodarbojas ar statisko elektrību, tad izsaiņo mehāniskais korpuss un tīrīt to.
Otrkārt, tas arī izraisa gultņu bojājumu dēļ pārmērīgas ekspluatācijas vai pārāk liela ātruma. Gultņu bojājumu ir ļoti skaidrs, kā iekšpusē troksnis ir tikai signāls. Pēc tam, kad problēma notiek, mēs varam skaidri sajust, ka barības koncentrātu dzirnavas, pats par sevi ir kratot vai daudzviet to pārtraukt rotējošo kad virzienu ir bojāts. Šajā brīdī mums ir aizstāt gultņu nekavējoties. Lai novērstu šo problēmu, mums vajadzētu izmantot barības koncentrātu dzirnavu pareizi savā ikdienas darbā.
Pēdējais iemesls ir tas, ka kaut kas nav kārtībā ar barības koncentrātu dzirnavu komponenti, piemēram, dažviet kļūst brīvs. Dažreiz, tas nedrīkst ietekmēt mūsu darbu, bet mums nevajadzētu ignorēt to vai tas var izraisīt nopietnu kaitējumu. Tāpēc mums vajadzētu pievērst uzmanību un rīkoties ar to laiku, kad mēs pamanām vaļīgu komponentu vai tikai neietekmēs mūsu normālu darbu, bet arī mūsu personīgo drošību.

Tā ir taisnība, ka pastāv vairākas problēmas, kas iekšā, ko mēs nevaram redzēt, izmantojot barības koncentrātu dzirnavām. Mēs wonand #39; t atklāt to līdz brīdim, kad rodas problēma, tātad ir nepieciešams, lai mēs darām, regulāra apkope un tīrīšana visā nopietnībā. Mācoties kopējās problēmas un to risinājumus, mēs darbosies barības koncentrātu dzirnavu mierīgāk.