Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties pareizo iepakošanas iekārtu

Jan 24, 2018

Kā izvēlēties pareizo iepakošanas iekārtu, ir trīs galvenās jomas, kas jāņem vērā. Pirmkārt, kāds iepakojuma stils ir piemērots jūsu produktam? Otrkārt, kādas īpašības ir jūsu produktam? Visbeidzot, kādi efektivitātes kritēriji ir nepieciešami jūsu procesam?

packing machine

Kādas ir jūsu produktu īpašības?

Jūsu produkts nosaka dozēšanas vai barošanas paņēmienu, kas ir ideāli piemērots jūsu procesam. Ir četras galvenās materiāla mērīšanas ierīces, kuras tiks izmantotas maisīšanas iekārtās: smaguma spēks, viras / skrūves, vibrošanas paplātes un siksnas padevēji.


Smaguma maisīšanas mašīnists labi darbojas ar akme sāli, rīsiem, sojas pupiņām, PVC sveķiem, cieti un granulētu barību, un tas darbojas tāpat kā norāda nosaukums. Pārstrādājot tādus produktus kā sausais cepumu maisījums, malta kafija, TiO2, kartupeļu pārslas, ābolu šķiedra, brūns cukurs, sausais māls vai kalcija karbonāts, jums, iespējams, ir nepieciešams štata / skrūves tipa pildvielas. Produktiem, kuriem ir liela izmēra variācijas, piemēram, siera kārtas, vaksīvās ķimikālijas, saldētas garneles, ogles, sveķu pārslas, saldie ēdieni, graudaugi, taku maisījumi, mīdijas un suņu cepumi, jostas vai vibrācijas paplātes vislabāk rīkosies. Ierīces labākās mērīšanas ierīces noteikšanas iemesls ir mērogs, un programmai ir nepieciešama konsekvence, lai nodrošinātu atkārtotus rezultātus.


Kāda veida veiktspēja jums vajadzīgs?

Barošanas ātrums un precizitāte ir savstarpēji atkarīgi. Ja precizitāte ir jūsu galvenā problēma, jums, iespējams, būs jācenšas ziedot mazliet ātrumu, lai noturētu toleranci. Ja piepildīšanas ātrums ir prioritāte, jūs varat ziedot kādu precizitāti.


Jūsu izstrādājuma svari iedala divās kategorijās: bruto svara vai neto svēršanas. Iepakošanas procesa laikā sausā materiāla neto svara uzņemšana notiek, piepildot iepakojumā esošās iekārtas "spaini" vai "spaiņus", līdz tiek sasniegts vēlamais svars. Mēroga kontrole attiecas tikai uz materiāla svaru, kas tiek mērīts vai ievadīts "kauliņā". Neto svara barošana ļauj ātrāk iepakot maisiņus, parasti palielinot 1-2 maisus minūtē, barojot produktu ar spaini, lai iegūtu svaru, kamēr nākamais trauks tiek novietots pozīcijā.


Sausā materiāla bruto masas uzņemšana maisīšanas procesa laikā tiek veikta, noapaļojot iekārtas svaru un ievietojot somu programmēšanas laikā, pēc tam barošanas vai mērīšanas produkta tieši maisā. Bruto svēršanas barošana parasti ir lēnāka nekā neto svara zudums, jo jūs nevarat sākt barības procesu, līdz esošais trauks nav noņemts un ir izveidots jauns trauks.


Secinājums

Jūsu izstrādājuma pareizā konteinera izvēle palīdzēs noteikt jūsu sistēmas sākotnējo dizainu un pakārtotajām piegādēm, piemēram, paletēšanu. Jūsu produkta plūsmas parametri noteiks vislabāko mērīšanas vai barošanas paņēmienu, lai pārvietotu produktu no barības uz konteineru. Veiktspējas kritēriji, kurus izvēlaties savai ražošanai, palīdzēs izlemt, kāda veida iepildīšanas darbība ir nepieciešama. Atceroties šos trīs pamatlēmuma parametrus, būs izšķiroša nozīme pareizās un visuzticamākās sistēmas iegādei jūsu ražošanas līnijai.