Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties koka Chipper saskaņā ar savu vajadzību?

Oct 21, 2016

Jūs jau zināt, dažādi materiāli, nepieciešams iziet daudz sadaļu, tad to var nospiest granulas. Piemēram: pārāk augsts mitruma saturs, tai ir žāvēšanas sekcijas; Liela izmēra materiāla vajadzībām simpātiju; Pirms granulas iepakojuma sadaļā ir atdzist.
Tagad mums galvenokārt mācīties smalcināšanas sadaļu, cik veidu smalcinātājs koka? Izvēlieties atbilstošo drupinātājs saskaņā ar dažādiem materiāliem?
Koksnes drupinātājs princips ir izmantot āmuru sirdsklauves, lai sasniegtu rezultātu, kabīnei, žēlojās pēc pārrāvuma caur sietu sasmalcināšanas, siets materiālu papildus pilnu saspiešanas sadaļu kopumā. Koksnes drupinātājs ir pieci vai seši veidi.

1. drum koksnes chipper
Bungu koksnes chipper var samazināt apaļkoku vai daži īsi, atkritumu u.c. (parasti daži liela izmēra koksnes) par 3 cm mikroshēmas. Barošana mute ir liela, tas var palielināt to skaitu pārvietojas nazi, lai pielāgotu izmēru koka saskaņā ar klienta prasībām.2. diska koksnes chipper
Salīdzinot ar koka cilindrs mašīna, barošanas lielums ir mazāks, bet princips ir tāds pats kā koksnes chipper bungas.


3.Filiāle šmaugāks

3.Filiāle šmaugākstiek izmantoti, lai koksnes šķeldu, koksnes gabali, kas speciāli paredzētas baļķus, kvadrātveida bloku, meža darbinieku un tā tālāk. Lietotājs var izvēlēties saskaņā ar savu vajadzību.